חברת איילה גיאוגרפית מציעה טיול ייחודי של 15 יום לקירגיסטאן בשילוב הקשגאר בצפון מערב סין. זהו טיול של פעם בחיים אל גבהיי ומסתורי קירגיסטאן וקשגאר בליוויו של המדריך יופה אשחר.  הטיול הייחודי של איילה גיאוגרפית הוא חלק מסדרת טיולי טבע ואיכות סביבה למקומות ייחודיים ואטרקטיביים ברחבי העולם ומשלבים טראקים והליכה רגלית עם נסיעה ברכבי שטח, ואנים או אוטובוסים

כלים

זהו טיול ייחודי לאורך החלקים ההרריים והיפים ביותר בדרכי המשי החוצות את מרכז אסיה המשלב את קירגיסטן עם מחוז קשגאר בסין. הטיול בדגש הליכות טבע רגליות קלות עם חווית מפגש התרבויות המרתק המאפיין את מרכז אסיה. את הטיול נתחיל בקירגיסטאן, נחווה את חיי הנוודים הקירגיזים בנופי הבראשית של הרי הטיאן-שן, בקניונים הסמוכים לימת איסיקול.

מקירגיסטאן נחצה את הגבול הסיני בסדרת מעברי הרים ונגיעה לנאת המדבר קשגאר, עיר היסטורית עתיקה ומרתקת, אשר במשך דורות הציתה דמיונם של נוסעים רבים במערב. זוהי עיר המהווה עד היום צומת דרכים מרכזית בלב אסיה ומפגש תרבויות בין בודהיזם ואסלאם.

מקשגאר נדרים יומיים לאורך דרך מעבר "הקרקורם", נתיב הררי גבוהה מרהיב ביופיו העובר בין דיונות, קרחונים, אגמים נהרות וגמלים דו דבשתיים. נחצה חזרה את הגבול לקירגיסטאן במעבר הרים הסמוך לפסגות הקומוניזם שעל רכס הפמיר, אלו הפסגות הגבוהות ביותר במה שהייתה "ברית המועצות". נמשיך לעיר "אוש", עיר שוק ססגונית ומעניינת על גבול אוזבקיסטאן. מאוש נסע צפונה לבישקק בירת קירגיסטאן, ממנה נטוס חזרה ארצה.

המחיר כולל טיסות בינ"ל, לינות במלונות בדרגת תיירות טובה ולינה ביורטות על בסיס שניים בחדר, אירוח מלא - ארוחות בקר, צהריים וערב לאורך כל הטיול, אוטובוס, רכב מיני ואן וג'יפים לפי התוכנית , כניסה לאתרים, כל הפעילות ועוד. מחיר מיוחד ואטרקטיבי : 2870 דולר.לפרטים והרשמה טל': 03-9436030

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS