תמונה: אילוסטרציה

קבוצת העבודה, שעל הקמתה הכריזו בחודש שעבר ראשי הממשלה תרזה מיי ובנימין נתניהו, תחזק את יחסי הסחר וההשקעות בין המדינות. השרים ידונו באווירת הסחר הבינלאומי ובדרכים להבטיח המשכיות בעתיד יחסי הסחר בין בריטניה וישראל. במפגש הפתיחה של קבוצת העבודה לסחר, פקידים משתי המדינות יחלו בעבודה לקראת מעבר חלק של יחסי הסחר, עם עזיבת בריטניה את האיחוד האירופי.

קרא עוד...

לי לוי (צילום:ברברה גרובר)

לי לוי פוטרה בגיל 25 מעבודתה בשירות לקוחות בהוט. היא גרה עם בן זוגה וזוג התאומים שלהם, בני השנתיים, בביתה של הוריה בבת-ים. זמן קצר אחר כך גם בעלה פוטר מעבודתו ושניהם מצאו את עצמם במצב כלכלי קשה, ללא כל מקור הכנסה ובמינוס תופח בבנק. "זאת הייתה תקופה קשה מאוד, מזל שהתאפשר לנו להתגורר בבית של הוריי", היא מספרת.

קרא עוד...

פתיחת מסעדה

פתיחת מסעדה היא הגשמת חלום בעבור אלו האוהבים לבשל ולארח. אמנם רבים חולמים על פתיחת עסק בתחום המזון, אך לא כולם אכן מגשימים את החלום. אלו שכן מעזים ומגשימים את החלום מגלים עולם של אתגרים, טעמים, תחרות עסקית, שיתופי פעולה בינלאומיים ושאר חוויות.

קרא עוד...

צילום: דוברות התאחדות התעשיינים

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן עם הפנים לצפון - שר הכלכלה והתעשייה בחר להגיע, עם כניסתו לתפקיד, למפגש עם תעשייני הצפון בראשות הנרי צימרמן והכריז על הקצאת 60 מלש"ח ברבעון הקרוב לטובת הקמת מפעלים בצפון ללא קריטריון ייצוא. השר אלי כהן: "פתיחת מפעלים וחברות בכלל, ובפריפריה בפרט, נמצא בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. מעבר לתמיכות הכספיות, יפעל המשרד לסייע בהסרת חסמים והקלות ברגולציה"

קרא עוד...

ההרשמה ל Hardware Cup ישראל 2017 תיסגר ב 17.3

Alpha Lab Hardware Cup מגיעה לישראל: תקיים סיבוב מוקדמות לסטארטאפים ישראלים תחרות הסטרטאפים בתחום החומרה של האקסלרטור האמריקאי AlphaLab Gear מתרחבת ופותחת השנה לראשונה את ההרשמה לחברות ישראליות החברות שיזכו בתחרות, ישתתפו בגמר העולמי שייערך ב- 19.4.17 בארצות הברית, בפאנל המשקיעים למחרת ובאפשרות להצטרף למאיץ בארה"ב ההרשמה לתחרות תיסגר ב -17.3.17.

קרא עוד...

צילום: סטודיו A

תערוכת MWC 2017 בברצלונה: חברת WiseSec הישראלית מציגה מערכות שונות כולל שיתופי פעולה בינלאומיים. חברת הסטארט-אפ הישראלית WiseSec מציגה גם השנה בביתן הישראלי בתערוכת המובייל הגדולה בעולם MWC 2017 Mobile World Congress. בין היתר מציגה החברה הישראלית תחנות טעינה חכמות המיועדות לשוק הרכבים החשמליים הבינלאומי של חברת EV Meter

קרא עוד...

צילום: ליצ'י

לא רק כלניות: הנגב הוא עמק הסיליקון של ישראל - תחרות הסטארט-אפים SilicoNegev יוצאת לדרך; השקעה של עד 500,000 ש"ח למיזם הזוכה/ התחרות מיועדת לסטארט-אפים טכנולוגיים שפועלים באזור הנגב או פועלים למען הנגב. ההרשמה לתחרות פתוחה עד ה-11 במרץ; אירוע הגמר יערך ב-11 במאי. אלון נפתלי, ממייסדי קהילת Tech7: "אנו רואים חשיבות אדירה בהגדלת היצע המשאבים הפיננסיים הקיימים באזורנו ומתן אופציות רחב יותר למיזמים טכנולוגיים בנגב"

קרא עוד...