ההרשמה ל Hardware Cup ישראל 2017 תיסגר ב 17.3

Alpha Lab Hardware Cup מגיעה לישראל: תקיים סיבוב מוקדמות לסטארטאפים ישראלים תחרות הסטרטאפים בתחום החומרה של האקסלרטור האמריקאי AlphaLab Gear מתרחבת ופותחת השנה לראשונה את ההרשמה לחברות ישראליות החברות שיזכו בתחרות, ישתתפו בגמר העולמי שייערך ב- 19.4.17 בארצות הברית, בפאנל המשקיעים למחרת ובאפשרות להצטרף למאיץ בארה"ב ההרשמה לתחרות תיסגר ב -17.3.17.

קרא עוד...

צילום: סטודיו A

תערוכת MWC 2017 בברצלונה: חברת WiseSec הישראלית מציגה מערכות שונות כולל שיתופי פעולה בינלאומיים. חברת הסטארט-אפ הישראלית WiseSec מציגה גם השנה בביתן הישראלי בתערוכת המובייל הגדולה בעולם MWC 2017 Mobile World Congress. בין היתר מציגה החברה הישראלית תחנות טעינה חכמות המיועדות לשוק הרכבים החשמליים הבינלאומי של חברת EV Meter

קרא עוד...

צילום: ליצ'י

לא רק כלניות: הנגב הוא עמק הסיליקון של ישראל - תחרות הסטארט-אפים SilicoNegev יוצאת לדרך; השקעה של עד 500,000 ש"ח למיזם הזוכה/ התחרות מיועדת לסטארט-אפים טכנולוגיים שפועלים באזור הנגב או פועלים למען הנגב. ההרשמה לתחרות פתוחה עד ה-11 במרץ; אירוע הגמר יערך ב-11 במאי. אלון נפתלי, ממייסדי קהילת Tech7: "אנו רואים חשיבות אדירה בהגדלת היצע המשאבים הפיננסיים הקיימים באזורנו ומתן אופציות רחב יותר למיזמים טכנולוגיים בנגב"

קרא עוד...

צילום: אלעד גוטמן

שבוע היהלומים הבינלאומי נפתח בהשתתפות מספר שיא של בכירי היהלומנים מרחבי העולם - שר התיירות יריב לוין בירך את משתתפי שבוע היהלומים וציין כי כמות המשתתפים הרבה השנה תורמת לסטטיסטיקה שלו כשר תיירות ומהווה הוכחה ניצחת להיותה של ישראל מובילה מרכזית בתעשיית היהלומים העולמית הינה היהלום בכתר התעשייה הישראלית. מירב תשומת הלב הופנתה להעתק מדויק של כתר היהלומים של הקיסרית קטרינה הגדולה המשובץ 4,936 יהלומים

קרא עוד...

אבי ירון, מנכ"ל JOY Ventures

JOY Ventures - חברת השקעות חדשה תשקיע סכום ראשוני של 50 מיליון דולר בתחום ה-Neuro Wellness - החברה החדשה הוקמה על ידי קרן Corundum Open Innovation הישראלית – יפנית. החברה ממוקמת בהרצליה פיתוח. פעילותה של ג'וי תכלול השקעות בחברות סטארט אפ, חממה טכנולוגית ליזמים והענקת מענקי מחקר לאקדמיה.

קרא עוד...

הלוואה לעסק קטן

בין אם אתם בתהליכים של פתיחת עסק חדש או שאתם זקוקים להלוואה עבור העסק הפעיל שלכם, תוכלו לדעת שיש לכם מספר אפשרויות מתאימות לעסקים קטנים אשר יעניקו לכם סכום כסף בלתי מבוטל למטרת הפיתוח של העסק. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על מספר אפשרויות אשר עומדות בפניכם להלוואה לעסק קטן.

קרא עוד...

צילום: הגר מסר

חמי פרס הגיע להאב החיפאי In-vent - חמי פרס, מבכירי תעשיית ההון סיכון בישראל, ושותף-מייסד ומנכ"ל קרן הון סיכון פיטנגו, הגיע להאב העירוני החיפאי In-vent של רשות הצעירים - עיריית חיפה. בפני עשרות יזמים ואנשים המתעניינים ביזמות דיבר פרס על חדשנות בארץ ובעולם תוך התייחסות ספציפית לפוטנציאל הטמון בחיפה בתחום היזמות.

קרא עוד...