יאיר סרוסי

(הדופק הפוליטי)
כנס רהט-אג'יק לחנוכת אזור התעשיה היהודי-בדואי עידן הנגב. צילום:  יח"צ

ראש עיריית רהט: ''החוקים לא ישתיקו את המואזין, אם החוק יעבור אציב רמקול על כל בניין ברהט''. כנס רהט-אג'יק לחנוכת אזור התעשיה היהודי-בדואי עידן הנגב, נפתח בהתקפה חריפה של ראשי רשויות בנגב על הממשלה והעומד בראשה, על רקע הזנחת הנגב ומדיניות האנטי דו-קיום שבראשה חוק המואזין.

(השקעות ויזמות)
כנס רהט-אג'יק לחנוכת אזור התעשיה היהודי-בדואי עידן הנגב. צילום:  יח"צ

אזור התעשייה החדש עידן הנגב, אזור התעשייה היהודי-בדואי הראשון, השלישי בגודלו בישראל - נחנך בכניסה לישוב רהט, מזרחית לצומת להבים.

(כלכלה צודקת)

ביום חמישי הקרוב יתקיים כנס רהט אג'יק שמטרתו קידום שיוויון ההזדמנויות היהודי - בדואי בנגב. בכנס תתקיים גם השקת תוכנית BridgTech לשילוב צעירות וצעירים בדואים בהייטק ואחרים.

( מתגייסים למען הקהילה)

עמותת YRF לחינוך תקיים את אירוע ההתרמה השנתי שלה במוצ"ש הקרוב, 26 ביוני, ברידינג 3 בנמל תל אביב בשעה 20:30. מטרת האירוע, אליו הוזמנו בכירי המשק בישראל, היא לגייס כספים לטובת הקמת כיתות לימוד ומתן שיעורי העשרה במתמטיקה, אנגלית וכישורי שפה לילדי העמותה. האירוע, שיתקיים בחסות חברת פלאפון ובנק הפועלים וינחה אותו העיתונאי יאיר לפיד, ייחתם בהופעה של דני סנדרסון

(צפון)

במהלך טקס מרגש וחגיגי לפתיחת הספרייה העירונית בקריית שמונה שהתקיים אתמול (20.6) בבוקר, כבר שקקה הספרייה בצהלת ילדים צעירים שחזרו לפעילות חינוכית בספריה. הספרייה העירונית בקריית שמונה נסגרה לפני כשבועיים עקב חובות כבדים