איך להימנע מפיגמנטציה

העור שלנו הוא ממש כמו ספר פתוח שמסמן על עצמו את הפרקים השונים שעברנו. הוא מספר לנו (ובעצם לכולם) כמה שתינו, מה אכלנו, עד כמה אנחנו בסטרס ואם הקפדנו על הגנה מהשמש לאורך השנים. למרבה הצער, לא כל הפרקים האלה מסבירי פנים כמו שהיינו רוצים. הפעם, נתמקד בדרך הנכונה להילחם בפיגמנטציה של עור הפנים, אותם כתמים כהים שמופיעים על עורנו ומעידים על נזקי השמש, הזדקנות העור ועוד.

טיפולי פנים - למה צריך בכלל?

הפנים שלנו הם הדבר הראשון שאנשים מבחינים בנו. הן מספרות סיפור על החוויות שלנו, הרגשות, והכי חשוב, הבריאות שלנו. בעולם המהיר של ימינו, שבו אורח חיים עמוס הוא הנורמה, הטיפול בעור הפנים הפך למכריע מתמיד. טיפולי פנים הם לא רק מותרות – הם הכרח. בכתבה זו נחקור את הסיבות המשכנעות מדוע שמירה על עור הפנים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, נכיר את סוגי טיפולי הפנים השונים הזמינים, ומדוע שגרת טיפוח עקבית היא ההגנה הטובה ביותר שלכם מפני פגעי מזג האוויר וההזדקנות.

איך לשמור על עור הפנים צעיר?

קרדיט תמונה: freepik

מה אתם צריכים לעשות כדי לשמור על עור פנים צעיר לאורך זמן? לצערנו אי אפשר לעצור את הגיל, כולנו מתבגרים ככל שעוברות השנים. אך אין סיבה שהנראות החיצונית שלכם תסגיר מיד את גילכם האמיתי. מה שתוכלו לעשות זה פשוט לשמור על עור הפנים צעיר בזכות שגרת טיפוח מיטבית. מכאן עולה השאלה, איך בדיוק מצליחים לשמור על שגרת טיפוח טובה? יש כמה דגשים שחובה ליישם כאשר רוצים להקפיד על שגרת טיפוח אפקטיבית. נדגיש כי ברגע שתהפכו את הטיפים הללו לשגרה קבועה, התוצאה תהיה יוצאת מגדר הרגיל. תוכלו למצוא את עצמכם במצב בו עור הפנים שלכם יגרום לכם להיראות צעירים בכמה שנים טובות.

כל מה שצריך לדעת על טיפולי פנים ומעבר - מגזין פיישל אונליין

בשנים האחרונות מתרחשים כמה תהליכים אשר להם השפעה עמוקה על עולם הקוסמטיקה. מצד אחד, אנחנו רואים איך הרשתות החברתיות מעלות את המודעות של נשים לתחום הטיפוח. היום, יותר מאי פעם בעבר, נשים וגברים מכירים בכך שללא הקפדה על שגרת טיפוח מתאימה, הרי שהנזקים המצטברים יופיעו על עור הפנים וישפיעו על הזדקנות העור בגילאים צעירים.

איך מתבצע ניתוח להגדלת חזה?

הגדלת חזה

הגדלת חזה היא אחד ההליכים הנפוצים שמנתחים פלסטיים מבצעים כבר יותר מ-40 שנה. אם את שוקלת לעבור ניתוח להגדלת חזה, את בוודאי רוצה לדעת מה קורה בזמן הניתוח, כמה זמן הוא נמשך, עד כמה יכאב לך אחרי הניתוח, ומתי תוכלי לחזור לחיי השגרה שלך? כל זאת ועוד במאמר זה.

מהן הדרכים הכי טובות להורדת שיער אצל גברים?

הסרת שיער

הסרת שיער היא כבר לא תחום שמעניין רק את הנשים. היום היא נפוצה מאוד גם בקרב גברים רבים שהפכו את הסרת שיער הגוף לחלק ממשטר הטיפוח שלהם. גברים במילניום החדש לא רק מגלחים או מורטים את שיער הגוף, הם גם משקיעים בטיפוח הגבות שלהם. למעשה, הגברים עולים לשלב הטיפוח שנחשב עד לא מזמן לתחום שמעניין רק את המין הנשי.

הפלא ופלא - הכירו את החומצה המופלאה של הרפואה האסתטית

קרדיט תמונה: shutterstock

תחום הרפואה האסתטית עוסק בטשטוש והעלמה של פגמים אסתטיים המופיעים על עורנו. פגמים אלו נגרמים בשל תהליך ההתבגרות הטבעי או מחשיפה לגורמים חיצוניים, כמו: אור השמש, עישון סיגריות ועוד.