טיולי משפחות

(טיולים למשפחה)
טיולי משפחות בארץ או בחול

טיול עם כל המשפחה יכול להיות הוצעה לא קטנה, במיוחד כאשר מדובר במשפחה גדולה. טיולי משפחות נחשבים טיולים יקרים גם לאור העובדה שקיים תשלום עבור כל בני המשפחה וגם תשלום עבור אטרקציות ובקשות שונות של הילדים. אז איפה כדאי לעשות טיול עם המשפחה בארץ או בחו"ל?

(טיולים למשפחה)
רכבת הפרחים של הגן הבוטני בירושלים - חוויה לכל המשפחה

'בעקבות האור' - חוויית טבע מרתקת לכל המשפחה בגן הבוטני בירושלים בחנוכה - סיורי יום וליל ירח, סדנאות חורף לילדים חינם, בילוי ברכבת הפרחים, משחקים וכתבי חידה. הקהל מוזמן בין התאריכים 26-31.12.2016 ובמחיר כניסה מיוחד לילדי ירושלים - 10 ₪ בלבד.

(טיולים למשפחה)
אנדרלמוסיא בסוסיא. צילום: יוחאי הלל

סוכות 2016 בחבל יתיר - להפוך לבלשים ליום אחד ולסייע לאתר את ראש העיר של סוסיא הקדומה. וגם: טיולי עששיות, מסעות ג'יפים מסעירים, מעיינות צוננים פתוחים לקהל, סדנאות תיאטרון בובות, קרמיקה ובשמים ועוד מגוון פעילויות וטיולים לימי חול המועד סוכות

נוצר ב-12.11.2015 10:11
(בעולם)

אופיר טורס מקיימת לציון המועד שורה של פעילויות, ובכללן תערוכה על תולדות החברה בארץ ותרומתה לתיירות בישראל ● לכבוד המאורע, השיקה החברה סמל חדש ● בועז וקסמן, יו"ר אופיר טורס: "אנו חברת התיירות הפרטית מס' 1 בישראל בהיקף העסקים"

(טיולים למשפחה)

שקיעה ועששיות במצודה המרהיבה בנמרוד: בשעות הדמדומים הנהדרות של היום, כאשר המבצר נמלא בשקט שלפני החשיכה יתקיימו סיורי שקיעה בנפתולי המבצר ובלילה בעת עטוף המבצר חושך ומיסתורין מתקיימים סיורים, לאור עששית, במעבריו הנסתרים

(טיולים למשפחה)

לא רק בצפון: גם הנגב מציע שלל טיולים ואטרקציות לפסח. הצגה במצדה, פסטיבל תפוחי אדמה במצפה גבולות, סדר פסח במדבר, סיור עששיות בגן לאומי עבדת, שוק נבטי בגן לאומי ממשית, טיול אופניים לאור ירח, ועוד פעילויות אטרקטיביות לכל המשפחה - כל האירועים, כל הפרטים

(טיולים למשפחה)

לקט אירועים וטיולים לכל המשפחה, מיוחד לשבת של פסח (ה- 27 למרץ): ילדים חוזרים למקורות- גן לאומי ירקון (מתחם מקורות הירקון) – חגיגה מיוחדת בסימן זכות הטבע למים ועברו של הירקון. האירוע יתקיים בגן לאומי מקורות הירקון, סמוך לצומת ירקונים. סיורים מודרכים לאורך הנחל עד לבריכת הנופרים ובית הבטון, "מציירים ירקון"- סדנת ציור לאורך הנחל, עמדות מידע והמחשה של בעלי-חיים וצמחייה ייחודיים, תיאטרון בובות, מספר סיפורים, סדנאות לילדים (בתשלום סמלי בלבד) ועוד. בשעות 11:00 - 15:00.

(טיולים למשפחה)

לסבים ולסבתות המעוניינים לבלות עם נכדיהם זמן איכות באווירה שונה, רחוק מן הקניון, המוזיאון הגיאולוגי ברמת השרון מציע טיולים מודרכים קלילים בשבילי ובאתרי הארץ הנבחרים. הטיול הקרוב שמארגן המוזיאון לבני גיל הזהב יהיה בשמורת החי-בר בכרמל, הממוקמת בלב "שוויצריה הקטנה"

נוצר ב-09.03.2010 03:03
(טיולים למשפחה)

פסח 2010 בנגב • אחרי השיטפונות – נגב פורח במיוחד כפי שלא נראה שנים

ערד וים המלח

"אחרוני המצדה" - לגלות את מצדה מחדש

תאריכים – 31/3-4/4 בשעות 10:30, 13:00

גן לאומי מצדה – אתר מורשת עולמית מזמין את האורחים להצגה מקורית ומפתיעה, אמת היסטורית עם ווירטואוזיות קירקסית,בביצוע שחקני תיאטרון "אספלט" מלווה בהדרכה ייחודית.