במסגרת פרויקט שיקום אקולוגי, סביבתי ופיתוח בנחל השבעה, בהשקעה של כ-750 אלף ₪ ע"י הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, בוצעו במשך ארבע שנים עבודות שיקום הנוף הצמחי והמגוון הביולוגי, פינוי 100 משאיות אשפה, הנגשה ופיתוח אזור טבע ומורשת הכולל חניכת שביל חדש לאורך 3 ק"מ השזור בין שלושה יישובים בגליל המזרחי, לאורכו פינות תצפית ומתחמי ישיבה ובילוי ואף פעולות חינוך וקהילה

קרא עוד...

 דרך הבשור, צילום ממבט על  (צילום: ארז לוטן)

במסגרת פרויקט סביבתי ופיתוח של 'דרך הבשור', בהשקעה של כ-1.2 מיליון ₪ ע"י רשות מקרקעי ישראל (באמצעות הקרן לשמירה על שטחים פתוחים) בוצעו עבודות הנגשה ופיתוח אזור טבע ומורשת הכולל שדרוג דרך חקלאית קיימת לדרך מטיילים נוחה, שבילי אופנים, והסדרת נקודות עניין לאורך הדרך בהן מצפור, חניון ומתחמי ישיבה ובילוי

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: קייקי בלום

החורף הישראלי אמנם עשוי להיות גשום וקר לפרקים, אך הוא לרוב קצר יחסית וחולף עוד לפני שהספקנו להתרגל אליו. עבור מי שמצפה בקוצר רוח לאביב ולקיץ הקרבים ובאים, תעסוקה טובה  יכולה להיות תכנון החופשה הבאה אליה נוכל לצאת מיד עם תחילת האביב, כבר בחודשים אפריל – מאי. המלצה חמה במיוחד שלנו עבור טיול מעניין ומהנה לתקופות האביב והקיץ בארץ היא חופשת קמפינג בצפון. כיצד מומלץ לעשות זאת על מנת שזו באמת תהיה החופשה המושלמת?

קרא עוד...

קרדיט: pixabay

מדינת ישראל התברכה בנופים ובאתרים יפהפיים מצפון ועד דרום, אך בילוי אהוב במיוחד על המשפחות הישראליות הוא ביקור בפארק הירדן, ובצדק; הפארק שמשתרע על כ-1000 דונמים בצפון מזרח הכנרת כולל בתוכו, לצד נופי הגולן עוצרי הנשימה מס' אטרקציות חווייתיות לכל המשפחה:

קרא עוד...

ארבל שטראוס

אם יש לכם צורך במבנה שירותים אך אין לכם אישורי בניה לבנות תאי שירותים. אם אתם בעלי אתר בניה או משרדי מכירות של נדלן או כל מקום שנחשב לזמני וישנו צורך בתאי שירותים, רכישת מבנה שירותים שאנו משווקים בארבל שטראוס, הוא פתרון מעולה בשבילכם!

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

כבר שנה שאתם לא באמת יוצאים לחופשה? לא עושים שום דבר אחר ושונה? רגילים לכל אותם נהלים שבהם אנחנו יום אחד חופשיים וביום השני אנחנו בסגר? אם כך, ברור מדוע עכשיו, אחרי שחלפה שנה מאז שהקורונה אתנו ואחרי שכולנו כבר מחוסנים, באביב הקרוב תרצו לעשות משהו אחר. לכולנו יש את הצורך לשבור את השגרה לפעמים, לשכוח כמה רגעים מהעבודה וליהנות מהחיים. לכן כדאי שתתחילו לתכנן עוד היום את החופשה הקרובה שלכם. אומנם זה נכון שאנחנו עדיין לא יכולים לנסוע לחו"ל בחופשיות, בגלל המצב, אך גם חופשות שכוללות אופציה כמו פארק הירדן קמפינג יכולות להוות פינוק מושלם לכל המשפחה. בפארק הירדן המקסים אפשר לעשות קמפינג ברמה אחרת לגמרי, ליהנות מנופים משגעים וגם מאבזור מושלם, אז למה לחשוב פעמיים?

קרא עוד...