צילומים: שיר פרסר ואיריס חיון

סיורים מרתקים במסלולים מלאי אור וצבע - תצפיות כוכבים ושמיים בחושך מוחלט. טיולים מודרכים לכל המשפחה בסוף שבוע מלא פעילויות במצפה רמון - שישבת, 24-25 במרץ 2017. המדבר קורא לכם: גיאולוגים וחוקרי אדמה יוצאים לטייל עם כל עם ישראל במסלולים מרתקים: מציר צבעי הרמון אל גבעת געש, מנחל ארדון אל העמק האדום, ובקטע חדש בשביל סובב הרמון. טיול מיוחד למשפחות ייצא אל לב מכתש רמון שם יסבירו איך הפכו מחצבות העבר לפלא טבע צבעוני. הטיולים מתקיימים כחלק מכנס 'ארץ המכתשים' שמתקיים בימים חמישי ושישי, 23-24 במרץ.

קרא עוד...

טיולי משפחות בארץ או בחול

טיול עם כל המשפחה יכול להיות הוצעה לא קטנה, במיוחד כאשר מדובר במשפחה גדולה. טיולי משפחות נחשבים טיולים יקרים גם לאור העובדה שקיים תשלום עבור כל בני המשפחה וגם תשלום עבור אטרקציות ובקשות שונות של הילדים. אז איפה כדאי לעשות טיול עם המשפחה בארץ או בחו"ל?

קרא עוד...

צילום: הדס ניצן

חוגגים את חג הפסח בפסטיבל הזעתר ב"חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית - הכניסה חופשית! בחג פסח הורים רבים תוהים כיצד להעביר את הזמן עם הילדים, איך לגרום להם ליהנות ולקבל במקביל ערך מוסף.

קרא עוד...

צילום: נאות קדומים

על החילזון של מרדכי והמור של אסתר - פורים 2017 בפארק נאות קדומים. סיורים לכל המשפחה בעקבות ה"כוכבים" של מגילת אסתר: מה הם סודות הטיפוח של אסתר המלכה מהו הקשר בין הצבעים של בגדי המלכות של מרדכי היהודי לבין חילזון ואיך הכינו את היין האהוב על המלך אחשוורוש - פורים 2017, 12 במרץ, יד' באדר, בפארק נאות קדומים.

קרא עוד...

צילום: עדן חלפה

בעקבות נשים שהעזו - סיור מרגש בפארק נאות קדומים לכבוד יום האישה הבינלאומי ולא רק. מסע בזמן בעקבות נשות המקרא הנועזות, להכיר את סיפורן המרתק של רות המואבייה ורבקה אימנו, לצד טיפים לטיפוח, ולזוגיות מוצלחת הישר ממגילת שיר השירים - יום שישי, ה' באדר, תשע"ז 3.3.2017, בפארק נאות קדומים

קרא עוד...

צילום: אבי אריש

סופ"ש סביב הכינרת: תצפית על הקורמורנים שהגיעו לכינרת, פריחה והיסטוריה רגע לפני האביב, קורמורנים רבים עוצרים במהלך נדידתם סביב האגם הלאומי. בסוף השבוע צפוי מזג אוויר נעים ושמשי לשרור סביב הכינרת, הזדמנות טובה ליהנות מתצפית על הקורמורנים והפריחה הססגונית סביב הכינרת. ברשות הכינרת, השקיעו רבות לפריצתו ופיתוחו של שביל סובב כינרת, על מנת לאפשר לחובבי הטבע ליהנות מהאגם הלאומי, בעלי החיים והצמחייה הקסומים שסביבו.

קרא עוד...