חניון בית היערן-זרך נוף יער בית קשת. צילום: ארכיון הצילומים של קק"ל

ביום העצמאות הקרוב קק"ל מזמינה את הציבור הרחב לחגוג בפארקים וביערות כמיטב המסורת יערני ועובדי קק"ל נערכים לקליטת רבבות המשפחות בכל האתרים בגליל המערבי תקיים קק"ל בשיתוף אוצרות הגליל טיולים בחינם באתרי היסטוריה ומורשת כמדיי שנה יערני ועובדי קרן קימת לישראל נערכים לקליטת רבבות משפחות ביום העצמאות (יום שלישי ה-2 במאי) בחניוני הפיקניק, בפארקים, ביערות ובמסלולי האופניים ושבילי ההליכה.

קרא עוד...

צילום: דוד וערן גל אור

אחד ממנהגי יום העצמאות הוא פיקניק. אין כמו לבקר בטבע בשילוב פיקניק עם הילדים - לצעוד מעט, לשבת לתצפית על הנוף, לשכשך במעיין ולקנח בארוחה בחניון מסודר. "מסלולים-להתאהב בארץ מחדש" ממליצה לכם על המקומות הכי שווים לצאת בהם לפיקניק.

קרא עוד...

הטרנד של טיולי ג'יפים חוצה מדינות, ארצות ויבשות. מה שהתחיל כאטרקציה לחובבי אקסטרים הפך להיות אמצעי להגעה למקומות חדשים וצבר עדת מעריצים נאמנה. אז מה הסוד של טיולי השטח מעבר לים? קבלו את כל הפרטים

קרא עוד...

טיולי משפחות בארץ או בחול

טיול עם כל המשפחה יכול להיות הוצעה לא קטנה, במיוחד כאשר מדובר במשפחה גדולה. טיולי משפחות נחשבים טיולים יקרים גם לאור העובדה שקיים תשלום עבור כל בני המשפחה וגם תשלום עבור אטרקציות ובקשות שונות של הילדים. אז איפה כדאי לעשות טיול עם המשפחה בארץ או בחו"ל?

קרא עוד...

צילום: ערן ודוד גל אור

פסח קרב ובא: במיוחד לעונת הטיולים הקרבה, טיפים לתכנון טיול משפחתי מוצלח בחיק הטבע, באדיבות מסלולים - להתאהב בארץ מחדש. חג הפסח, הידוע גם כחג משפחתי, הוא הזדמנות לצאת עם כל המשפחה לטיול בחיק הטבע. על מנת לצאת לטיול עלינו לארוז ציוד מתאים, לבחור מסלול המתחשב בכל המשפחה וכן להתארגן בכלי רכב מתאימים. התארגנות נכונה לפני הטיול, תמנע תקלות בלתי צפויות ותוכל להפוך את הטיול שלכם לחוויה משפחתית שתזכרו לעד.

קרא עוד...

פריחת הדובדבן בשיאה

לא רק ביפן. הדובדבן פורח גם בעין זיוון - בבוסתן בראשית בגולן, בקיבוץ עין זיוון, פריחת הדובדבן כבר בשיאה וזה הזמן להגיע ולחזות בפרחים הלבנים המהפנטים המעטרים את כל עצי הדובדבן לפני שתסתיים תקופת הפריחה הקצרה.

קרא עוד...

תערוכות, סיורים וחגיגה של פעילויות בחוה"מ פסח בירושלים לכל המשפחה - חינם

אפריל 2017 - הרשות לפיתוח ירושלים, בשיתוף עיריית ירושלים ומשרד ירושלים ומורשת – מזמינים אתכם למגוון פעילויות אביביות, משפחתיות וחינמיות לכל הגילאים – לקראת ובמהלך חופשת הפסח: פרימוורה אביב הגיע – פרימוורה באה! בית הנסן שמחים לארח בפעם השלישית יומיים של מכירה חגיגית ומקורית לקראת פסח! 

קרא עוד...