טיול עם הילדים בחגים

חגי הפסח וחג הפורים כבר בפתח וכעת אתם כהורים רוצים לתכנן לחגים את הפעילויות והטיולים המושלמים שיסייעו לכם ליהנות מחג וחופשה מהנים. חג הפסח שמתרחש בעונת האביב מביא עמו שלל פריחות, נחלים, הרים וגבעות ירוקות אשר גורמים לנו לרצות לצאת ולטייל. בחג הפורים ישנן שלל אטרקציות כמו מצעדים, מסיבות, דוכנים, ופעילויות שווה לפקוד אותן עם הילדים.

קרא עוד...

חוויית סגווי מושלמת בירושלים

חג פורים הוא חג מושלם למי שאוהב לחגוג ולשמוח. השילוב בין תחפושות מרהיבות, מוזיקה קצבית, יין ושמחה קולקטיבית הוא מה שהופך את פורים לאחד החגים הכי נפלאים בשנה היהודית. אין חג טוב יותר מפורים לטיולים ברחבי העיר, השמחה והתחפושות ממלאות את הרחובות, ממתקים ואוזני המן בכל מקום ואווירה תוססת. אחת מהערים המיוחדות ביותר לחגוג בהן את חג פורים. ירושלים יפה ומרתקת בכל ימות השנה, אבל בפורים היא נשטפת בשמחת החג ומספקת אווירה מיוחדת וקסומה שלא ניתן למצוא בשום אחר, עבור ילדים ומבוגרים גם יחד.

קרא עוד...

טעם הכפר/ צילום: באדיבות לטייל עם עדנן

סופ"ש בכפרים הדרוזים - פסטיבל "טעם הכפר" יפתח בראמה פסטיבל "טעם הכפר" שהפך לאירוע קולינרי ותרבותי מרהיב במסגרת פרויקט "כפר ביקרתם" חוזר בחודש מאי ויוני ויפתח בכפר ראמה בגליל ובהמשך לעוד חמישה כפרים דרוזים בגליל.

קרא עוד...

חניון בית היערן-זרך נוף יער בית קשת. צילום: ארכיון הצילומים של קק"ל

ביום העצמאות הקרוב קק"ל מזמינה את הציבור הרחב לחגוג בפארקים וביערות כמיטב המסורת יערני ועובדי קק"ל נערכים לקליטת רבבות המשפחות בכל האתרים בגליל המערבי תקיים קק"ל בשיתוף אוצרות הגליל טיולים בחינם באתרי היסטוריה ומורשת כמדיי שנה יערני ועובדי קרן קימת לישראל נערכים לקליטת רבבות משפחות ביום העצמאות (יום שלישי ה-2 במאי) בחניוני הפיקניק, בפארקים, ביערות ובמסלולי האופניים ושבילי ההליכה.

קרא עוד...

צילום: דוד וערן גל אור

אחד ממנהגי יום העצמאות הוא פיקניק. אין כמו לבקר בטבע בשילוב פיקניק עם הילדים - לצעוד מעט, לשבת לתצפית על הנוף, לשכשך במעיין ולקנח בארוחה בחניון מסודר. "מסלולים-להתאהב בארץ מחדש" ממליצה לכם על המקומות הכי שווים לצאת בהם לפיקניק.

קרא עוד...