ח"כ פאינה קירשנבאום (ישראל ביתנו) בשבתרבות בבאר שבע: "יציבות הקואליציה תיקבע על פי שני נושאים: המדיני והחברתי. בתחום המדיני לא נסכים לקבל פשרה טריטוריאלית, בשנתיים הקרובות לפחות. כל פשרה כזו הינה בגדר התאבדות למדינת ישראל."

ח"כ פאינה קירשנבאום השתתפה הבוקר בשבתרבות בבאר שבע, והתייחסה לנושאי אקטואליה שונים שעל סדר היום.

ח"כ קירשנבאום התייחסה בעיקר לנושאים המדיניים ואמרה כי "המצב במזרח התיכון אינו יציב וזה יהיה חוסר אחריות להתקדם לפשרה טריטוריאלית כלשהי, בטרם אנו יודעים בוודאות האם וכיצד ישנו את פניהן המדינות הסובבות אותנו. הממשלה הזו צריכה להבין כי בשנתיים הקרובות, כל פשרה טריטוריאלית הינה בגדר התאבדות למדינת ישראל."

בנוסף, הציבה ח"כ קירשנבאום תנאי לשימור יציבות הקואליציה בהתייחסותה למשבר הדיור, שסיומו לא נראה באופק. בעיני ח"כ קירשנבאום העובדה כי מספר רב של גורמים לא מצליחים לעבוד יחדיו ולמצוא תוכנית לאומית כוללת שמשלבת תקציבים, הפשרת קרקעות ותוכניות בניה הינה בגדר מחדל ממשלתי, שהציבור לא יסלח עליו.

"עד היום הפקידות טיפלה בהקטנת הביקוש לדירות, אך ממשלת ישראל לא עשתה דבר להגדלת ההיצע. לא ייתכן כי לזוג צעיר ייקח 14 שנה במקרה הטוב לקנות דירה. באם לא תוצג רפורמה כוללת בתחום ההיצע של הדירות, אפנה ליו"ר המפלגה בדרישה להעמיד את הנושא כנושא מרכזי, גם אם המשמעות היא ערעור יציבות הקואליציה. יש לנו אחריות כלפי הצעירים בישראל, דור העתיד."