ח"כ ישראל אייכלר בראיון למרדכי לביא ברדיו קול ברמה: "כנראה שיש מעט כותרות, אז עשו כותרת מדבר הכי פשוט והכי בסיסי. אני אמרתי לאנשי ראש הממשלה יש פה חוסר הגינות משווע בחלוקת התיקים"

לדברי אייכלר: "יהדות התורה הייתה הראשונה נקבע איזה מפתח לפי קולות של יהדות התורה וקולות אחרים, בסוף נפרץ המפתח וש"ס והבית היהודי קיבלו פי שלוש תפקידים לשירות הציבור.

אז בסך הכל הצענו להחליף את סגן יו"ר הכנסת שהוא תפקיד סמלי וגדול בתפקיד סזיפי של וועדה לפניות הציבור שבשבילנו זה חשוב כי הציבור החרדי נתקל בבירוקרטיה יותר מכל אזרח אחר, והעזרה היחידה שהוא יכול לקבל זה כשמגיע מכתב מוועדה של הכנסת לחברה, למשרד או לבנק"

אייכלר הדגיש "אנחנו לא רוצים תוספת להסכם הקואליציוני החתום. רק במקום סגן יו"ר הכנסת אנחנו רוצים יו"ר וועדת לפניות הציבור"

מהרגע הראשון אמרתי לחברים ביהדות התורה שאנחנו צריכים לקבל את התפקיד של וועדה לפניות הציבור, אבל הייתה טענה שאי אפשר לקבל שתי וועדות "אנחנו ציפינו שהרב מקלב יקבל את וועדת הפנים ופתאום הודיעו לנו שהוא יקבל את הוועדה למדע וטכנולוגיה."

ח"כ אייכלר "אם ראש הממשלה יגיד לא זה יהיה חוסר הגינות מצידו, כפי שהוא עשה הרבה פעמים כלפי יהדות התורה השתמש וזרוק, זה הציבור שמותר לזלזל בו, זה הציבור שהמנדט שלו שווה פחות"

אייכלר גם מתח ביקורת על התנהלות משרד רוה"מ "חבל שלשכת ראש הממשלה הוציאה את זה לתקשורת. אני מבין את מקור הצרות של ביבי נתניהו ומשפחתו מאיפה זה בה, רק מבפנים"