צילום: רשות מקרקעי ישראל

קרית אתא: חברה לעבודות עפר שפלשה אל אדמות מדינה נאלצה לפנות את הקרקע לאחר שנתפסה ע"י מפקחי רשות מקרקעי ישראל חברה קבלנית לעבודות עפר שהשתלטה על אדמות מדינה המיועדות לשיווק למגורים בקרית אתא גידרה את הקרקע לשימושה והציבה עליה קראוונים, ציוד וחומרי בניין לשימושה העסקי, כל זאת ללא היתר ובניגוד לחוק ותוך כדי גרימת עיכוב בשיווק הקרקע למגורים, נאלצה לפנות את הקרקע בעקבות פעילות אכיפה של מפקחי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י).

קרא עוד...

ח"כ ירון מזוז והבעלים של מפעל האמוניה  ג'ולס טראמפ

המשבר במפעל חיפה כימיקלים: ג'ולס טרמאפ, הבעלים של החברה, קיים פגישה בהולה עם סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז נמשכים המגעים לפיתרון המשבר בחיפה כימיקלים. ח"כ ירון מזוז לבעלים של המפעל: "אני לא רוצה ששום עובד ייפגע"  - ג'ולס טראמפ: "אם לא תהיה אמוניה, לא נוכל להעסיק את העובדים" האם המשבר בחיפה כימיקלים לקראת פיתרון?

קרא עוד...

עובדי חיפה כימיקליים מפגינים מחוץ לביתו של סגן השר להגנת הסביבה

כ-200 עובדי חברת חיפה כימיקליים הפגינו מחוץ לביתו של ירון מזוז, סגן השר להגנת הסביבה ההפגנה היא בעקבות פיטורם הצפוי עקב ריקון מיכל האמוניה - ח"כ מזוז: "סוגרים את המיכל, לא את המפעל.

קרא עוד...

ח״כ עמיר פרץ, מבקר בחריפות את הצעת חיפה כימיקלים להקים מפעל לייצור אמוניה בנגב

 

הארכת ההיתר תסכן את חייהם של מעל מליון תושבי מחוז חיפה ותאפשר לתהליך הקמת המפעל לייצור אמוניה להתארך משלוש שנים לשש שנים״ ח״כ עמיר פרץ, מבקר בחריפות את הצעת חיפה כימיקלים להקים מפעל לייצור אמוניה בנגב בסבסוד ממשלתי בתוך שלוש שנים, בתנאי שהיתר הרעלים יוארך לתקופה זו.

קרא עוד...

ראש עירית חיפה יונה יהב

תגובת עיריית חיפה לבקשת חיפה כימיקלים להותיר 600 טון במיכל. חיפה כימיקלים הגישו הבוקר לבית המשפט המחוזי בקשה להותיר 600 טון במיכל - תגובת עיריית חיפה: ״חיפה כימיקלים עושה כל שלאל ידה כדי לקבע את קיומו של מכל האמוניה במפרץ חיפה.

קרא עוד...

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

השר ישראל כץ וראש העיר יונה יהב חנכו קו תעופה חדש של חברת TUS מחיפה לאתונה השר כץ: הסכם השמיים הפתוחים עליו חתמתי עם האיחוד האירופי הוא מהמהפכות הצרכניות הגדולות שהיו בישראל בשנים האחרונות. אנו מתכוונים להביא את המהפכה הצרכנית גם לצפון ולתת שירות לתושבי הצפון ללא צורך להגיע לנתב"ג".

קרא עוד...