ענבר חלף וארבל נחמד מבית הספר התיכון מקיף "בית ירח", בפיקוח המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועלית הנוער במשרד החינוך, זכו בפרס שרי החינוך והגנת הסביבה בתחרות עבודות חקר במדעי הסביבה

כלים

לשלב הגמר של התחרות הגיעו 40 עבודות מכל המגזרים מתוך כ-3,000 עבודות בכל רחבי הארץ. ועדת השופטים, שכללו את נציגי משרדי החינוך והגנת הסביבה ונציגות מ"מרכז וולקני", החליטו להעניק את פרס השרים היוקרתי לשני התלמידים שכתבו את העבודה: "התרומה של חינוך סביבתי בבתי ספר למודעות הסביבתית של התלמידים", בהנחיית המורה אלה סלע מיכאלוב. טקס הענקת הפרס יתקיים בחודש יוני הקרוב.

ד"ר אירית שדה, האחראית על לימודי המקצוע מדעי הסביבה במשרד החינוך וחברת צוות השיפוט, סיפרה על התרשמויותיה מהעבודה: "הנושא היה יחודי, היות והתלמידים בחרו לבדוק את ההיבט של חינוך סביבתי תוך מעורבות פעילה של הכותבים עצמם. התלמידים עמדו בהצלחה בכל הקריטריונים הנדרשים לכתיבת עבודת חקר".

במכתב שנשלח ממארגני הפרס למנהלת ביה"ס חני בהלול ולמורה המנחה נכתב כי: "הוראת מדעי הסביבה בבית ספרכם וביצוע עבודות החקר בנושאי סביבה תורמים ללא ספק להגברת המודעות לשמירה על הסביבה, למעננו ולמען הדורות הבאים. הערכתנו על המאמץ שהשקיעו התלמידים בעבודה והמורה בהנחיה. התוצר מעיד על עבודה יסודית ומקיפה, הן של התלמידים והן של המורה המנחה."

מנהל המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועלית הנוער במשרד ד"ר יחיאל שילה בירך את המורה והתלמידים הזוכים, ואיחל להם הצלחה בהמשך דרכם תוך שמירה על הסביבה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS