חברת איילה גיאוגרפית מציעה למשפחות ולזוגות סדרת "טיולי רגל קלים" חדשה המיועדת לחובבי לכת ולשוחרי איכות הסביבה המעדיפים לחוות את ארץ היעד בדרך בלתי אמצעית. מסלולי ההליכה הינם ייחודיים ורובם ככולם הינם ליעדים פופולאריים באירופה לקיץ הקרוב עם דגש על טיולים בטבע

כלים

למטיילים המעדיפים לחוות את ארץ היעד בניחותא מבטיחים באיילה גיאוגרפית לטייל בקבוצות קטנות, בשמורות טבע יפות, באזורים כפריים השומרים על אורחות חייהם המסורתיים ולערוך מפגשים קרובים עם טבע הארץ ותושביה. בטיולים ישולבו ביקורים באתרים הקלאסיים יחד עם טיולים רגליים קלים, של כמה שעות בכל יום. ובונוס נוסף לנרשמים מיד לאחד מטיולי הרגל – לילה זוגי באמצע השבוע מתנה במלון רמון שבמצפה רמון.

בין היעדים המומלצים אליהם יצאו טיולי רגל קלים בימים הקרובים: טיול לשמורות הפירנאים הספרדים והצרפתים ל-7 ימים בתאריכים: 14 ביולי, 28 ביולי, 11 באוגוסט. בחודשי הקיץ הפירנאים בשיא יופיים. אפשר לראות שלגים על פסגות ההרים , הנחלים שוצפים והמפלים רועמים בשפעת המים. מזג האוויר נוח והמון פרחים בשלל צבעים פורחים על המדרונות, עליהם תלויים כפרים מקסימים. אל היופי הזה, אנחנו יוצאים לטיול הכולל קטעי הליכה למיטיבי ואוהבי לכת עם לינה במקומות מסודרים וטובים באתרים עוצרי נשימה.

טיול של 5 ימים לכרתים בין הרים קניונים, ים ואוזו עם אפשרות לעוד 3 ימי נופש בתאריכים: 22 ביולי, 5 באוגוסט ו-20 באוגוסט, טיול של 11 ימים לגרוזיה, טיול של 7 ימים למונטנגרו- פנינת הבלקן, טיול של 8 ימים לצפון יוון, אתונה, דלפי וכפרי רכס הזגוריה, טיול של 7 ימים לרומניה, בין כפרי רכס הקרפטים, טיול של 8 ימים לשמורות טבע במקדוניה, טיול של 8 ימים להרי הטאטרה בנופים הייחודיים של סלובקיה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS