מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל גידרו השבוע את מחצבת יחיעם הנמצאת באזור הצפון, בה מתקיימות פעילות סנפלינג בלתי חוקית ומסוכנת. סגן מנהל החטיבה לשמירת הקרקע ברמ"י שי קרפ: "מדובר באתר מסוכן, כל הלוקח חלק בפעילות סנפלינג במקום מסכן את חייו"

מפקחי רשות מקרקעי ישראל ביצעו השבוע מבצע להסרת סכנה במחצבת יחיעם, במסגרתו גידרו את אזור המחצבה, בה מתקיימת פעילות בלתי מוסדרת ולא חוקית ע"י מבקרים שביצעו פעילות סנפלינג מעל בור מים, שיש בו סכנה לחיי אדם. מדובר בפעילות מסוכנת לשלום הציבור המבוצעת ללא אישורים ובניגוד לחוק.

מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל הקיפו את השטח בגדר תיל מאסיבית וקיבעו שלטי אזהרה המזהירים כי פעילות הספורט האתגרי באזור הינה בלתי חוקית ומסוכנת.

בתחילת השנה גידרו מפקחי רשות מקרקעי ישראל את מחצבות לוזית, אתר מסוכן נוסף (באיזור בית שמש) בו מתבצעת פעילות סנפלינג בלתי חוקית ומסוכנת.

"חייבים להזהיר את כל המטיילים שמגיעים לאזור ומבצעים סנפלינג", אומר שי קרפ, סגן מנהל החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל: "מדובר באתר מסוכן ואין זה אחראי לבצע ספורט אתגרי במקום בו הפעילות אינה מוסדרת, כל הלוקח חלק בפעילות סנפלינג במקום מסכן את חייו".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS