ווקלטק, החברה שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משבעה מיליון מכשירי magicJack, מתאמים מיוחדים המאפשרים שיחת טלפון דרך האינטרנט, הדגימה לראשונה את הפיתוח החדש שלה: magicJack Plus. המכשיר הראשון מסוגו, לוקח את הרעיון של magicJack ומוסיף מעבד וזיכרון למערכת על שבב שפותחה עבורו (שיש בה עכשיו יותר מ-14 פונקציות), ומאפשר לראשונה שימוש בשיחות טלפון חינם גם ללא מחשב

כלים

עם magicJack Plus (שגודלו בערך כגודל אבן דומינו) אפשר להשתמש במודול קטן של Wi-Fi או G4 כדי לספק גישה אלחוטית מהירה לאינטרנט, או להתחבר ישירות לאתרנט. המשמעות היא שהמשתמשים יוכלו להשתמש ב-magicJack Plus שלהם באופן אלחוטי וללא מחשב. magicJack Plus פועל גם כמו magicJack המקורי, פשוט על ידי חיבור המכשיר למחשב דרך ה-USB.

עכשיו אפשר לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה. פשוט חברו טלפון לצד אחד של magicJack Plus וכבל חשמל קטן לצד השני כדי לבצע שיחות חינם באיכות גבוהה. magicJack Plus הודגם באירוע המדיה ShowStoppers בלאס וגאס. ווקלטק מאמינה ש-magicJack Plus עונה על כל הצרכים לטלפונים בבית ובתנועה וצופה שההמצאה החדשה הזאת תימכר בסופו של דבר בעשרות מיליונים. בנוסף, magicJack Plus מאפשר להתקין ולבצע את השיחה הראשונה באמת תוך שניות.

המחיר של magicJack Plus צפוי להיות $49.95, כולל שנה אחת של שיחות מקומיות ושיחות חוץ חינם, ואתם יכולים לבחור לקבל מספר טלפון שיהיה שלכם. הזמינות של magicJack Plus צפויה בתוך 90 יום. ל-magicJack Plus יש בקרת הד בחומרה והוא כוונן להפקת איכות קול יוצאת דופן ללא הפרעות ממחשב.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS