"אתם מהווים השראה לכולנו – אשרי העם שאתם בניו" - דברי שר החינוך נפתלי בנט הבוקר (רביעי) בסיור בבתי ספר בת"א לקראת יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה

הבוקר (רביעי) השתתף שר החינוך, ח"כ נפתלי בנט , בסיור בבתי ספר בתל אביב כחלק מאירועי יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה.

במהלך הסיור ביקר השר בנט בתיכונים אורט סינגלובסקי ו"ישגב", שם נפגש עם התלמידים ושוחח עימם על משמעות יום ההוקרה עבורם. בנוסף, העניק השר בנט מגן הוקרה לסרן רן בן עטיה אשר נפצע במבצע "צוק איתן".

בהמשך ביקר השר בבית הלוחם בתל אביב שם ערך משחק טניס שולחן (מול מאיר רגי'ניאנו , לוחם חטיבת הנח"ל שנפצע במבצע "צוק איתן" ואלונה שפורטוב שנפצעה בפיגוע במועדון הדולפינריום בשנת 2001) עם פצועים ונפגש עם מועצת מחוז דרום של תנועת בני עקיבא ומנהלי המרכזים לזהות יהודית.

השר בנט: "כלוחם בעבר וכשר חינוך בהווה אני רואה חשיבות רבה בהנחלת מורשת הקרב והוקרת הפצועים בקרב ילדי ישראל. יום ההוקרה לפצועי צה"ל הוא ההזדמנות שלנו להכיר טובה על כך שאתם נושאים על גבכם יום יום את המלחמות של כולנו. בשם כל אזרחי מדינת ישראל אני רוצה להודות לכם על ההקרבה, המסירות והעוצמה שלכם. הלחימה שלכם בקרב אשר ממשיכה במאבק היומיומי שלכם כיום מהווים השראה לכולנו – אשרי העם שאתם בניו".