השר גלעד ארדן

(הדופק הפלילי)
חה"כ עאידה תומא סלימאן. צילום: זאהר אבו אלנאסר

אם זו לא אפלייה מגדרית, מהי האפלייה מגדרית?! חיי נשים במאה ה- 21 במדינת ישראל אינו זוכה להתייחסות רצינית מקשת מערכות הממסד. חברת הכנסת תומא-סלימאן בדיון החירום על רצח נשים: "אולי מהמסוק לא רואים נשים נרצחות, כמו שלא רואים פקקים, אחרת אי אפשר להסביר איך לא נשמעה התייחסות הממשלה לרציחות ואיך ועדת השרים למניעת אלימות לא מתכנסת לגבש תכנית חירום" - עו"ד זלקינד משדולת הנשים: "אין עוד מקום על הקיר מרוב כתובות"

(הדופק הבטחוני)
תוכנית השר ארדן לחיזוק הביטחון במרחב הכפרי יוצאת לדרך

לראשונה: המשרד לביטחון פנים בהובלתו של השר הנוכחי, השר גלעד ארדן, מממן אמצעי הגנה וביטחון ביישובים הכפריים - השר גלעד ארדן חשף את פרטי התוכנית במפגש עם ראשי רשויות, מנכ"לים וקב"טים ממועצות אזורית מכל רחבי הארץ בכנס בו השתתפו סגן ראש אג"מ ומנכ"ל המשרד אליעזר רוזנבאום.

(גוש דן)
צילום: רשות מקרקעי ישראל

הממשלה ממשיכה במדיניות אכיפה ומפנה מסיגי גבול אשר פלשו ובנו על קרקעות מדינה שלא כחוק. רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) הרסה מתחם בנייה בלתי חוקית שהוקם בכפר קאסם ע"י פולש לאדמות מדינה . מסיג הגבול אשר פלש לאדמות החל להקים עליה שלד של מבנה למגורים, יסודות של מבנה נוסף וארבעה משטחי בטון נוספים שיועדו להקמת יחידות דיור, פונה ע"י מפקחי רשות מקרקעי ישראל.