מוטי אלמליח- מנכ"ל בזק בינלאומי. צילום: ורדי כהנא

תוצאות בזק בינלאומי: הכנסות החברה בשנת 2016 וברבעון הרביעי שומרות על רמתן הגבוהה והסתכמו בכ-1.5 מיליארד שקל ובכ-392 מיליון שקל בהתאמה. גידול של כ-9% בהכנסות החברה מפעילות ה-Data Center לעומת השנה הקודמת וכ-14% לעומת  הרבעון המקביל אשתקד.

קרא עוד...

ירון סבאן, מנכ"ל קרדיטפלייס

חברת הפינטק קרדיטפלייס רכשה חשבוניות מעסקים קטנים ובינוניים בהיקף של מעל 100 מיליון שקלים עד כה בוצעו בזירת קרדיטפלייס כ-1,600 עסקאות ונחסכו מעל 118 אלף ימי אשראי במשק עבור בתי עסק שהפיקו חשבוניות לתאגידים ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים גדולים.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

 וועדת הכספים אישרה דיון מהיר על השלכות התחזקות השקל ומדיניות משרד האוצר ובנק ישראל ח"כ זנדברג "הגיע הזמן שהכנסת תקיים דיון על הר הדולרים של בנק ישראל ותשקול שימוש בכלים נוספים" אושר היום, יום ג' ה- 14.03.17, דיון מהיר בוועדת הכספים לבקשת ח"כ תמר זנדברג בנושא "התחזקות השקל וההשלכה על המשק הישראלי – מדיניות בנק ישראל ומשרד האוצר".

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

נתקעתם עם מניה, אג"ח לא סחיר - יש עסקות מחוץ לבורסה. על פי הערכת חברת מאה נט בע"מ, המתמחה במסחר מחוץ לבורסה ומקשרת בין קונים למוכרים, הציבור משלם עמלות עבור יותר מ-10,000 חשבונות המכילים ני"ע שאינם סחירים. דני נוריאל, מנכ"ל מאה נט: "שווי הנכסים הלא נסחרים גבוה ממיליארד ₪. בעבר הסחירות הייתה נמוכה, אך לאורך השנים המודעות לאפשרות זו גדלה ויותר ויותר משקיעים נעזרים במערכת שלנו על מנת לממש החזקות ישנות ו'חסרות ערך' אלה"

קרא עוד...

חה"כ מיקי לוי. צילום: אלעד גוטמן

במסגרת דיון שיזם ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) סגן שר האוצר לשעבר בוועדת הכספים בשל החשש מהתייקרות צפוייה של המשכנתאות בעקבות מחלוקת מקצועית בין הממונה על שוק ההון למפקחת על הבנקים: ​"הזוגות הצעירים במדינת ישראל לא צריכים לשלם את מחיר המחלוקת המקצועית בין הממונה על שוק ההון למפקחת על הבנקים.

קרא עוד...

צילום: נמרוד ארונוב

תשואה במלונות מניבה פירות. לפי כשנה, חוותה ירושלים גל של פיגועי סכינאות, שהביאו לביטול הזמנות חדרים במלונות ע"י אורחים מהארץ ומחו"ל. רמות התפוסה במלונות ירושלים ירדו, ומלונאים רבים התמודדו עם ביטולים של יחידים וקבוצות. ההתמודדות של בתי מלון ירושלמים, שהעסיקו בתקופה זו מנהלי תשואה, השפיעו על תמחור החדרים והצליחו למזער סיכונים, הייתה מוצלחת יותר.

קרא עוד...

שרגא ברוש ואלי כהן

השר אלי כהן לתעשיינים הבכירים במשק: "אם מנהיג המעצמה הכלכלית הגדולה בעולם, דונאלד טראמפ, מבין את החשיבות העצומה של התעשייה המקומית לצמיחת הכלכלה, גם אנחנו צריכים" כהן הבטיח בעת כהונתו, יפעל לקידום מספר המפעלים בישראל, הרחבת מפעלים קיימים והבאת תעשיות רב לאומיות מחו"ל לארץ

קרא עוד...