קרן השתלמות מציעה לכם שלל הטבות, מחיסכון על חשבון המעסיק ועד פטור מתשלום מס על הרווחים. אך רבים לא מודעים שבנוסף לכל ההטבות תוכלו לקבל מקרן ההשתלמות שלכם גם הלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד ולהמשיך לחסוך תוך כדי כך. איך? כל הפרטים בכתבה הבאה

קרא עוד...

בתמונה משמאל לימין קובי קורן, בועז מולדבסקי, ויאגי רופאני, יורם דבש ודני טל (צילום: אפי שמח)

ראש ממשלת מדינת גוג'אראט בהודו, ויג'אי רופאני, ערך ביום א' (01/07/2018) ביקור רשמי בבורסה הישראלית ליהלומים ברמת גן. לדברי רופאני: "זה הביקור הראשון שלי בחו"ל ובחרתי בישראל כדי ללמוד מישראל ומהמנהיגות החזקה של ממשלת ישראל. אנו בטוחים שהידידות בין המדינות יכולה להגיע רחוק. תעשיית היהלומים מהווה חלק מרכזי מהיחסים בין ישראל והודו, לכוח האדם המיומן וההצלחה של הענף יש חלק מרכזי ביחסים בין המדינות".

קרא עוד...

מרינה ווס (צילום: הבנק העולמי)

"המצב ברצועת עזה מידרדר במשך שנים, והגיע לקריסה מאיימת של הכלכלה והשירותים החברתיים הבסיסיים", נכתב בדו"ח, "יש צורך בוער בנזילות כדי להקל את תנאי החיים הקשים, ובה-בעת, יש צורך במהלכים אסטרטגיים מתוכננים, כולל פתיחת הגישה לשווקים חיצוניים והרחבת הפעילות המסחרית, כדי להביא להתאוששות ברת-קיימה". 

קרא עוד...

יורם דבש (צילום: גיל לביא)

נשיא הבורסה ליהלומים ברמת גן, יורם דבש, המשמש גם כסגן נשיא פדרציית היהלומים העולמית (WFDB), הפתיע את ענף היהלומים העולמי ויתר על מועמדותו לתפקיד נשיא פדרציית היהלומים העולמית – הגוף החשוב ביותר בענף היהלומים בעולם – כדי להקדיש את מיטב מרצו לתפקיד נשיא הבורסה ברמת גן ולהמשיך במהפכה הטכנולוגית והניהולית שהוא מוביל לשינוי פני הענף.

קרא עוד...

INS Ecosystem

INS Ecosystem חתמו על תזכיר עם PostNL , מפעילת הדואר הגדולה בהולנד, מתכוננת להשקה הולנדית. ספק שירותי הדואר המוביל בהולנד יפיץ את המוצרים הנמכרים של INS Ecosystem המבוססת בלוקצ'יין.

קרא עוד...

נדל"ן – כיצד בוחרים היכן להשקיע

כל מי שחי בישראל בשני העשורים האחרונים, ולמען האמת גם מי שאיננו חי בישראל אך מכיר את עולם הנדל"ן הישראלי, יודע שאנחנו נמצאים בתקופת השיא של שוק זה מבחינת המחירים. מי שיש ברשותו נכסים, יכול לעשות מהם לא מעט כסף, לעומת זאת מי שמחפש נכסים או מגרשים לרכישה, יצטרך לשלם עבורם לא מעט.

קרא עוד...