אנרגיה סולארית היא אנרגיה זמינה ולא מזהמת. בעידן שבו התחממות כדור הארץ הולכת וצוברת תאוצה, אין ספק כי הבחירה להשתמש באנרגיה סולארית היא בחירה נכונה וטובה לעולם כולו. כיום, ניתן למצוא מגוון פתרונות סולאריים, הן עבור ייצור חשמל ביתי והן עבור צרכים אחרים. חשוב מאוד לדעת כי ככל שנשתמש יותר באנרגיה סולארית, כך נקטין את אפקט החממה ואת ההתחממות הגלובלית. מעבר לכך, אנרגיה סולארית מצעיה פתרונות בעלי יתרונות כלכליים. על ידי התקנה של מערכות מתאימות ניתן להמיר את האנרגיה של השמש לחשמל חינם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

אם נספר לכם שבעוד שלושה חודשים תוכלו להתחיל קריירה חדשה – מה תהיה תגובתכם? מרבית האנשים מרימים גבה, הרי זה לא הגיוני ללמוד מקצוע חדש תוך כמה חודשים. מכללת IPC הוקמה על מנת לשנות את חוקי המשחק המוכרים לכם ממוסדות לימוד אחרים! כל אחד יכול ללמוד מקצוע יציב בתחום הכספים בתוך 3 חודשים מהיום. קורס הנהלת חשבונות הוא קורס שיפתח בפניכם דלתות שלא נפתחו בפניכם עד היום. מדובר על קורס שישלב אתכם במקצוע עם ביקוש אדיר, כזה שתוכלו להביא את עצמם באמצעותו לידיי ביטוי. אתם עדיין כאן? זוהי ההזדמנות שלכם להתחיל ללמוד ולהתמקצע.

קרא עוד...

כשלוקחים משכנתא, ההחזר החודשי ויכולת העמידה שלנו בו היא אולי הפרט החשוב ביותר עליו צריך להקפיד. בכדי לחשב את ההחזר החודשי בצורה מדויקת לאורך זמן, נדרש כלי שמאפשר לנו לראות את כלל התשלומים בעתיד הקרוב והרחוק, כך שנוכל לכלכל את צעדינו לאורך זמן בצורה חכמה ואחראית. זהו בדיוק לוח הסילוקין, וחשוב מאוד להכיר היטב את הלוח הזה על סוגיו השונים לפני שאתם מתחייבים למסלול מסוים של משכנתא.

בחסות לאומי

קרא עוד...

כמעט כל המומחים בתחום ההשקעות, יגידו לכם שאחת הדרכים הכי טובות למצוא משקיעים בסטארט אפ היא נטוורקינג. וזה אומר שכדאי לכם להתחיל להשתתף באירועים מקומיים ולפגוש אנשים באופן אישי. הצעד הזה בלבד, יעזור לכם להכיר עוד אנשים מהתעשייה, ואולי על הדרך לפגוש את זה שיהיה מוכן להשקיע בחברה שלכם.

 

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

מגפת הקורונה, שפרצה בדצמבר 2019 ללא כל אזהרה, סגרה את המשק (ואותנו בבית), עצרה סחר בינלאומי, הגבילה את התנועה האווירית, סגרה את בתי הספר והביאה לפשיטות רגל, פיטורים וירידות חדות בהכנסות.

קרא עוד...