כלים

הראל סקעת יגלם תפקיד ראשי במחזמר "כמעט שפוי" בתיאטרון "הבימה". הראל נבחר לתפקיד הראשי מבין עשרות מתמודדים. בשבוע הבא ישחרר הראל סינגל וקליפ חדש, 'כמה עוד דרכים' שלקוח מאלבומו שייצא לקראת סוף דצמבר. עד כה יצאו 'תהיה לי אהבה' ו'המאה ה 21' שכבשו את המקומות הראשונים במצעדי ההשמעות והפכו ללהיטים גדולים

הראל סקעת: "תמיד כיף לחזור לתיאטרון במיוחד כשמדובר בהצגה הזו. זהו מחזה דרמטי ומרגש הרבה יותר מאשר מחזמר טיפוסי ולכן זה מעניין אותי מאד. לפני שנתיים כשהייתי בניו יורק נכנסתי לראות את ההצגה במקרה והיא תפסה אותי חזק מאד.מאמין שכך יקרה בעיבוד החדש בהבימה. בנתיים אני מסיים את ההכנות לאלבום החדש עליו אני עובד עם רן שם טוב, ובמקביל נהנה מאוד ממופע הפסנתר החדש שעולה בימים אלה."

"כמעט שפוי" נחשב לאחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בברודווי, עטור "פרסי טוני" לשנת 2010, מגיע לראשונה לישראל. הצמד זוכה הטוני שעומד מאחורי המחזמר המצליח הוא בריאן יורקי וטום קיט.

העלילה נסובה סביב משפחת גודמן המתגוררת בפרברים. האם, דיאנה, סובלת מהפרעה דו-קוטבית ונזקקת לטיפולים פסיכיאטריים אצל הד"ר מאדן. האב, דן, מנסה להיאחז במשפחה המתפוררת, שכן אשתו אינה מבחינה בין דמיון לבין מציאות, ובטוחה שבנם המת, גייב, עודנו בחיים. בתם בת ה- 16, נטלי, נאלצת להתמודד עם גיל ההתבגרות, ובמקביל עם האהבה הראשונה שלה להנרי וכמובן עם הקשיים הנובעים מהמסגרת המשפחתית.

הסיפור הנוגע ללב הוא בסופו של דבר סיפורה של כל משפחה, וכל צופה יכול למצוא את הקווים המשיקים למשפחתו שלו. המוסיקה של המחזמר מטלטלת את הצופה בין מופע רוק ועד כינורות, מוצארט, ורפרנסים לצלילי המוזיקה (בנוסף לטקסטים שנונים ומרגשים). את ההצגה הישראלית מובילים הבמאי חנן שניר, המתרגם דניאל אפרת, על הניהול המוסיקלי יוסי בן נון. משתתפים: הראל סקעת, איילת רובינסון, גלעד שמואלי, דורון אורן, תומר שרון, רונה פרומצ'נקו ותזמורת בת 6 נגנים

בימים אלא יוצא הראל לסיבוב הופעות חדש בכל רחבי הארץ: מופע פסנתר "בא קרוב"

4/12 ג'יימס, פ"ת 15/12 ברלה, להבות חביבה 18/12 זאפה, ת"א

20/12 זאפה, ירושלים 27/12 זאפה הרצליה 29/12 ביט חיפה

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS