הפתעה: אלי ישי, איל שני, משה כחלון, עוז זהבי ועדי לוסטיג הם אנשי השנה של עיתון 'תזה', עיתון אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב. העיתון, המתפרסם מחר, הגדיר את אנשי השנה כאנשים שהשפיעו יותר מכל על השנה האחרונה. בנוסף לחמשת אנשי השנה, הגדיר העיתון גם חמישה אנשים שהשפיעו בתחומם

כלים
"מערכת 'תזה' בחרה את חמשת האנשים שהטביעו את חותמם יותר מכל אדם אחר על שנת 2010", אמר עורך העיתון, תלם יהב. "משה כחלון, במאבקיו חסרי הפשרות נגד חברות הסלולר, הוכיח לנו שאסור לאבד תקווה בנבחרי הציבור. עדי לוסטיג, מובילת המאבק המוצלח בחוף פלמחים, הראתה לנו שגם "האדם הקטן" יכול להוביל שינוי. שנה מוצלחת מאין כמותה הייתה גם לפילוסוף הבישול, איל שני, והשחקן המעולה עוז זהבי, שסימנו מהפכה איש בתחומו".

הבחירה המעניינת מבין החמישה הייתה שר הפנים, אלי ישי. "אנשי השנה, בניגוד לגיבורי השנה, אלו האנשים שהשפיעו יותר מכול על החברה הישראלית בשנה האחרונה", הוסיף יהב. "אין כל ספק כי ישי השפיע על שנת 2010 באופן מובהק וברור. מאבקיו נגד ילדי העובדים הזרים, הדחת ח"כ אמסלם מתנועת ש"ס ומחדל השרפה בכרמל ייחרטו לעד בזיכרונו של כל ישראלי. אלי ישי, יותר מכול אדם אחר, נתפש בציבור כסמל לכל בעיות ההנהגה החריפות שקיימות כיום בישראל".

בנוסף לחמשת אנשי השנה, בחרה מערכת 'תזה' לציין מספר אירועים משמעותיים ואנשים נוספים שהשפיעו בתחומים שונים. לאיש השנה באקדמיה נבחר יקיר אהרונוב. איש השנה בתרבות הוא אדיר מילר. אשת השנה בספורט היא שחר פאר. איש השנה בכלכלה הוא סטנלי פישר ואיש השנה בפוליטיקה הוא ח"כ חיים אמסלם.