נכון לשנת 2014, רוב האנשים הבינו כי דרושה טכניקה חכמה למציאת עבודה בצורה יעילה. מאמר זה יציג בפני הקוראים את כל התועלות של אתר הפצת קורות חיים בהייטק ותחומים נוספים.

כלים

הפצת קורות חיים בהייטק ביעילות

מצב בו אדם מובטל הוא מצב שמביא רבים לחרדה קיומית ולניסיונות למצוא את המשרה המתאימה בכל דקה פנויה של היום. במקום לנבור בעיתונים, אתרי אינטרנט שמפרסמים משרות שונות, חברות כוח אדם, חברות השמה ושליחת קורות חיים אל כל חברה או ארגון שנראים רלוונטיים, ניתן לשלוח את קורות החיים שלכם לחברות כוח האדם, ההשמה וחברות נוספות על ידי מקור אחד, אתר הפצת קורות חיים בהייטק ותחומים נוספים.

היתרונות של הפצה מרוכזת

  • חסכון בזמן- חסכון משמעותי בזמן. במקום שליחה נפרדת של קורות חיים בהייטק לכל חברה, ניתן לשלוח את קורות החיים לכל החברות בלחיצת כפתור אחת.
  • בחירה שלכם- לרוב האנשים יש תיאוריות שונות אודות השעה הנכונה או המתאימה ביותר לשליחה של קורות החיים וכן היום הטוב ביותר לקבלת קורות החיים בחברות שונות. באתר אינטרנט המציע הפצת קורות חיים בהייטק ותחומים נוספים יש לגולש אפשרות לבחור את השעה והיום בהם הוא ישלח את קורות החיים שלו לכל אותן חברות.
  • סינון חכם- קורות החיים נשלחות בהתאם לפרמטרים אותם סימן הגולש. אם מדובר על חברות הממוקמות באזור המרכז או כל איזור אחר בארץ, משרות המשתייכות לתחומים שונים, כמו למשל היי טק, ביו-טכנולוגיה ועוד. בנוסף, יש אפשרות לציין את היקף המשרה, הניסיון ופרטים נוספים.

לסיכום, כיום אין צורך לשלוח את קורות החיים שלכם בנפרד לפקס או לכתובת הדואר האלקטרוני של כל חברה. כיום יש אפשרות לרשום מכתב מקדים מרשים וקורות חיים ולשלוח את השניים בלחיצת כפתור אחת לכל החברות באזור הרלוונטי למחפש העבודה.

הינכם מוזמנים להתחיל להפיץ קורות חיים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS