מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר מתשעה מיליון מכשירי magicJack®, מסרה היום הערכות לגבי הרבעון השני של 2012. החברה תמשיך לעדכן את ציבור המשקיעים לגבי עניינים שעשויים להיות רלבנטיים במהלך התוכנית לרכישה מחדש של מניות כשהם יהיו זמינים.

הערכות חדשות לגבי הרבעון השני של 2012

בתחילת יוני מג'יקג'ק הודיעה שבשני החודשים הראשונים של הרבעון השני כבר נוצרה הכנסה נטו שעלתה על הערכות האנליסטים לגבי כל הרבעון השני. החברה גם מסרה תחזית שההכנסות ברבעון השני יעלו על 36 מיליון דולר ואילו הרווח למניה ברבעון השני עשוי לעלות על 0.43$.

החברה מעריכה עכשיו שההכנסות ברבעון השני יהיו 37.5 - $38.5 מיליון דולר והרווח למניה ברבעון השני יהיה $0.48 - 0.52. זה מהווה גידול של 30%+ בהכנסות ויותר מפי שלושה מהרווח למניה בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2011. גם ההכנסה התפעולית גדלה משמעותית בהשוואה לרבעון הראשון של 2012. ההכנסות האחרות צפויות להיות +/- $0.02למניה מתוך הסכום של $0.48 - 0.52.

עדכון לגבי התוכנית לרכישה מחדש של מניות

החברה סיימה את הרבעון השני עם 19.4 מיליון מניות מונפקות, ירידה מ-21.1 מיליון מניות מונפקות בסוף הרבעון הראשון. לחברה אין חוב מובטח ויש לה יותר מ-35 מיליון דולר במזומנים והשקעות. בסוף יוני, מועצת המנהלים אישרה תוכנית חדשה לרכישה מחדש של מניות בסך 25 מיליון דולר. מועצת המנהלים וההנהלה מאמינות שרכישה מחדש של מניות ברמות הנוכחיות מהווה שימוש מצוין במזומנים עודפים. החברה מצפה שמספר המניות המונפקות יפחת ל-18-19 מיליון מניות ב-2012, אחרי שהתחיל ב-24 מיליון מניות בערך ב-2011. זה יכול להוות קיטון של יותר מ-23% במספר המניות מאז 2011.

הערכות GAAP מתוקנות לגבי 2012

בתחילת יוני, החברה תיקנה את ההערכה שלה לגבי הרווח למניה ב-2012 כלפי מעלה מ-$1.25 - 1.50 ל-$1.25 - 1.70. לאור התוצאות החזקות במחצית הראשונה, החברה מעלה את החזית לשנת 2012 המלאה כלהלן:

הערכה קודמת                                                             הערכה מתוקנת

הכנסות גידול של 20-30% לעומת השנה הקודמת         25 - 40%

רווח למניה $1.25 - 1.70                                               $1.50 -- 1.80

לתשומת לבכם, ההערכות האלה עשויות להשתנות ויכולים להשפיע עליהן התאמות שונות או תנאים אחרים. פנו בבקשה לדוחות קודמים שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך לגבי גורמי סיכון אלה ואחרים.

הנשיא אנדרו מקאיינס אמר: "החברה ממשיכה להוכיח את הצעת הערך הייחודית שלה ללקוחות חדשים וקיימים. המכירות מתקדמות יפה, למרות רמות נמוכות יותר של הוצאות הנהלה וכלליות והוצאה על מדיה ברבעון השני בהשוואה לרבעון הראשון. הגידול במכירות מגדיל את ההכנסות, הרווח ותזרים המזומנים. אנו נמשיך להשתמש בכל תזרים מזומנים עודף שאנו מפיקים כדי לממן את התוכנית המוצלחת שלנו לרכישה מחדש של מניות כל עוד המניות מוערכות בחסר. ברצוני להודות לעובדים הנפלאים שלנו על המחויבות המתמשכת שלהם בהפיכת החברה הזאת לעסק ברמה עולמית שמעניק ללקוחות ערך לא ייאמן תוך הספקת שירותים ומוצרים חדשים מעולים. נקיים שיחת ועידה עם המשקיעים כדי לדון בנתוני הרבעון השני כשהם יהיו סופיים. האחריות שלי ליצור בסיס משקיעים נרחב תהיה הרבה יותר קלה עם הכללתנו לאחרונה במדד ראסל 2000".

המנכ"ל דן בוריסלאו הוסיף: "הביצועים של החברה מצוינים מאז שאנדרו הגיע מוקדם יותר השנה. המכירות של magicJack PLUS(TM) ממשיכות להיות מאוד חזקות וכך גם החידושים. הגידול ברווח שלנו הוא במידה רבה הודות למכירות החידוש הרבות והגדלות שלנו, שגם מראות את האהבה למוצרים והשירותים שלנו. אנו ממשיכים לפתח ולקדם את היצע המוצרים והשירותים שלנו תוך הגדלה מתמדת של איכות הקול, קלות השימוש, והבסיס הדמוגרפי שאנו משרתים. ברבעון, השקנו המצאה חדשה לאפליקציות ה-magicJack במכשירים ניידים באמצעות iOS של אפל ועבור אנדרואיד ההצגה בשבוע הבא. ההמצאה מאפשרת לכל מי שמוריד אפליקציה חינמית ומבצע שיחה ללא מספר טלפון להשאיר מספר טלפון להתקשרות חוזרת. הוגשה בקשה לפטנט על ההמצאה. כפי שנאמר בהודעה לעיתונות שלנו בתחילת יוני, מוצרים חדשים נוספים בדרך במהלך הרבעון השלישי והרביעי, כולל magicJack Wi-Fi עם איכות הקול הטובה ביותר בטלפון ביתי ששמעתי מעודי. עם המוצרים והשירותים הנהדרים האלה שיתווספו, אנו מצפים שיותר לקוחות יחדשו את הרישיון שלהם בעתיד וייהנו מיתרונות חדשים. בינתיים, מתגמל לראות את הפעילות שלנו בשש השנים האחרונות החל ממצב הזנק ועד לעסק שמפיק תוצאות מצוינות בעקביות".

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר מתשעה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה היא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS