הבוקר הגיעו להביע תמיכה במאהל הפראיירים בת"א, בו מתנהלת המחאה נגד חוק טל, מאיר דגן, השר עוזי לנדאו וח"כ משה מוץ מטלון - בקריאה לא להאריך את חוק טל. השר לנדאו וח"כ מטלון הגיעו הישר מישיבת ישראל ביתנו שנערכה הבוקר. לדברי ח"כ מטלון,  בישיבה הודיע אביגדור ליברמן כי מפלגת ישראל ביתנו תתמוך בדרישה שלא להאריך את חוק טל

השר עוזי לנדאו אמר כי הוא תומך בביטולו של חוק טל ולכן לא ייתן לו לעבור. השר ציטט בפני יושבי המאהל מתוך הפסוק התנכי בו נוזף משה רבינו בשני השבטים "האחיכם יצאו למלחמה ואתם תשוב פה". בעת הביקור החל לרדת גשם, אז סייע השר להכניס את הציוד לתוך המאהל הצבאי.

מאיר דגן, ראש המוסד לשעבר, שביקר גם הוא הבוקר במאהל המחאה אמר שעכשיו כאשר החוק עובר לטיפול הכנסת יש לסמן כל חבר כנסת שיתמוך בחוק ולהביא לידיעת הציבור מי מחברי הכנסת פועל למען האינטרס הכללי ומי לא.

מהפורום לשוויון בנטל נמסר: החלנו בהליך מיפוי ביחד עם המחנה המשותף במטרה לידע את הציבור מי מחברי הכנסת בעד מדינה עם חוקים שיוונים ומי בעד סקטור מגזרי ספציפי.

מהמחנה המשותף נמסר כי: "המחנה המשותף עובר החל מהיום לשלב הפעולה הבא במאבק. אנחנו נסמן כל חבר כנסת שהולך לתמוך בהארכת חוק טל וננהל קמפיינים ממוקדים בצביעות של הפוליטיקאים. אנחנו מצפים מכל חבר כנסת של ישראל ביתינו, הבית היהודי, קדימה, עבודה, מרצ, עצמאות וגם כל חבר כנסת של הליכוד שמכבד את ערכי השוויון במדינה, להתנגד בכנסת להארכת חוק טל."

המחנה המשותף והפורום לשוויון בנטל קוראים לממשלה ולכנסת להחיל גיוס שוויוני לשירות צבאי, לאומי או אזרחי לכל אזרח המגיע לגיל 18 כבר במחזור הגיוס של אוגוסט 2012.

חיים בר, יו"ר ארגון נכי צה"ל, אמר היום בעניין חוק טל: "הקולות הקוראים לשוויון בגיוס לצה"ל ולביטול חוק טל הם מוצדקים והכרחיים לקיום חברה ישראלית יציבה ומגובשת. כפי שהציבור דורש, ובצדק, שוויון בגיוס לצה"ל ובחלוקה שווה של הנטל כך אנו דורשים שוויון לכל חייל צה"ל בעת שירותו ובמקרה של פציעה במהלך השירות. אנו דורשים לגנוז יחד עם חוק טל את המלצות ועדת גורן המבדילות בין פצוע לפצוע ובין חייל לחייל בכל הנוגע למגיע לו במקרה שנפצע במהלך שירותו"