תנועת 'ארץ ישראל שלנו' פותחת בקמפיין נגד האלוף יואב גלנט בקריאה כי "יבקש סליחה על חלקו בתכנון העקירה מגוש קטיף, בהיותו המזכיר הצבאי של שרון וחבר בפורום החווה". בתנועת הימין הקיצונית אומרים כי הוא מקבל את עונשו על ההינתקות. הקמפיין יפתח בסוף השבוע בבתי הכנסת במודעות ובעלוני השבת

הקמפיין נגד גלנט עובר גם לצד הימני של המפה הפוליטית. בעלון 'ארץ ישראל שלנו' של תנועת ארץ ישראל שלנו שאמור להתפרסם בסוף השבוע פותחים בקמפיין נגד גלנט בעקבות חלקו בהתנתקות כשהיה מזכירו הצבאי של שרון וחבר בפורום החווה, דורשים ממנו לבקש סליחה ממתיישבי גוש קטיף ורואים בפרשה האחרונה עונש על חלקו בהתנתקות.

בעלון נכתב "בימים אלו של חקירות ודרישות, שאתה עובר בענין סיפוח קרקעות שלא כדין, לנחלתך שבמושב עמיקם - ברצוננו להפנות את תשומת ליבך לכך, שבתקופת היותך מזכירו הצבאי של מר שרון (וחבר קבוע בפורום החווה), היית שותף פעיל בתוכנית ובביצוע של גירוש יהודי גוש קטיף, ונישולם מהאדמות אותם עבדו במשך עשרות בשנים. ותמלא הארץ חמס, תרתי משמע. דברי חז"ל כי "יש דין ויש דיין" והפתגם "מידה כנגד מידה", מקבלים משמעות מיוחדת לאור המאורעות שעוברים עליך".

שי גפן מנכ"ל תנועת ארץ ישראל שלנו מיוזמי הקמפיין נגד גלנט אומר כי עם כל הכבוד לגלנט, "זה בדיוק הזמן לעשות חשבון נפש נוקב על חלקו בהינתקות ולבקש סליחה בפומבי מהמתיישבים ומעם ישראל"

בהמשך המאמר נכתב "הסיסמא שהמצאתם בפורום החווה 'יש פיתרון לכל מתיישב', אולי עזרה לך במושב עמיקם, אבל לא לאלפים מאחינו שהיו מלח הארץ גיבורי חיל, המיטב והעידית שבחברה הישראלית, וכל זה לא עמד להם בשעת מבחן".

גלנט מתבקש לבקש סליחה על חלקו בהינתקות "דווקא בימים קשים אלו, מהראוי שתאזור אומץ ותבקש סליחה מעומקא דליבא, מאחינו המגורשים המושלכים עתה כדומן על פני הקראוילות בדרום הארץ, כאשר רובם לא ראו עדיין בית של קבע, והצרות פוקדות אותם יום יום ושעה שעה. זה הזמן כבוד האלוף, להכריז ברבים "חטאנו עוינו פשענו, ולא נעשה בעתיד מעשים כאלו שדגל שחור מתנוסס מעליהם".