נשיא המדינה יפתח מחר את חגיגות שנת ה- 120 לרחובות בשחזור קבלת הפנים שנערכה ב1898 להרצל, בשיירת כרכרות, בשירה ובמחול. קבלת הפנים שתיערך לנשיא תהיה שחזור של קבלת הפנים שנערכה בעיר רחובות בשנת 1898 לחוזה המדינה, בנימין זאב הרצל, שהגיע אז לארץ והתקבל בשיירת כרכרות רתומות לסוסים, בשירה ובמחול. פרס אף ישחזר את סצינת המרפסת המפורסמת של הרצל, כאשר יצפה במופע מחול- ממרפסת הקומה העליונה של בית דודינקוב

קרא עוד...

orna_art_smallלא רק בת"א, גם בדרום: סטודיו אומנות חדש נפתח במושב ניר עקיבא, יציע פעילויות יצירה ויצירות אמנות פלסטית המשולבות בחפצי נוי, בסגנון אומנותי ייחודי המתפתח בקרב קהילת האומנים המצומצמת במועצה האיזורית מרחבים בדרום. במסגרת "אסכולת מרחבים", נפתח במושב ניר עקיבא סטודיו "אורנה אומנות" החדש.
קרא עוד...

אלעד זרצקי, בעלי מסעדת הלינדה, פועל בשבועות האחרונים כדי להתניע מהלך שייצור סדרה של אירועי תיירות ואירועים מיוחדים בימי שני באשקלון. השבוע,פנה זרצקי לראש העיר, וביקש ממנו להירתם למהלך ולמתג את אשקלון כ"עיר התיירות של ימי שני". בעקבות האירועים הביטחוניים שפקדו את העיר אשקלון בשנים האחרונות, חלה ירידה משמעותית בתיירות הפנים בעיר, דבר אשר משפיע ישירות מצד אחד על התעסוקה והעסקים בעיר וכמו כן על האווירה הכללית באשקלון.

קרא עוד...

המובטל מאופקים שהפך למר עבודה

גלעד דיין, מנכ"ל לוח Jobby לחיפוש עבודה מספר בראיון ל- thepulse על המעבר למרכז בחיפוש אחר עבודה, שינוי הרגלי חיפוש העבודה של הישראלים בעקבות האינטרנט, וסוגר מעגל על ידי הצעת גלישה בחינם ב-Jobby לתושבי שדרות ועוטף עזה.

 

קרא עוד...