בעיצומו של סיבוב הופעות מצליח ומרשים במיוחד שכלל הופעת סולד אאוט בהיכל התרבות בב"ש, הופעת סולד אאוט בבנייני האומה בירושלים, ו - 2 הופעות סולד אאוט מראש גם בהאנגר 11 בנמל ת"א - אחת אתמול בערב והשניה היום, ולקראת מופע נוסף במרכז הקונגרסים בחיפה ב 25/2, דודו אהרון קיבל אתמול אלבום פלטינה על מכירות של 40,000 עותקים מאלבומו האחרון 'אין כמו אהבה' שיצא לפני פחות מחודשיים לחנויות

כלים

'אין כמו אהבה' הפך לאלבומו המצליח ביותר עד כה אחרי שאלבומו הקודם 'מילים פשוטות' הגיע למעמד של אלבום זהב וסה"כ מכירות כל אלבומיו חצו את 100,000 העותקים.

דודו מוביל מדי שבוע את אשימת 10 האמנים המושמעים ביותר בתחנות הרדיו בישראל. בשנת 2011 הוא רשם קרוב ל 5,000 השמעות לרפרטואר שלו והפך לאחד מהאמנים המושמעים ביותר בתחנות הרדיו.

http://www.youtube.com/watch?v=yGYtwtVHvO8

למופע הענק בהאנגר הגיעו אתמול הזמר אייל גולן שגם עלה וביצע שיר יחד עם דודו על הבמה לתשואות הקהל. עוד נכחו הזמרת ג'ולייטה שיחד עם דודו ביצעה בספונטניות את 'חי בלה לה לנד', וחברו הטוב של דודו, הזמר רגב הוד יחד עם בת זוגתו הלן לה הציע נישואים ואותם בירך מעל הבמה דודו.

המופע עבר בשידור חי ברדיו לב המדינה כשהחל משעה 16:00 החל השידור מהאנגר של אליקו יחד עם דודו בספיישל מיוחד שנמשך למעלה מ 8 שעות מהאנגר. אליקו גם הפתיע את דודו כאשר הזמין את אחותו עינב לספיישל של שעתיים בוא היא בחרה את השירים הים תיכוניים האהובים עליה ביותר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS