ש.ב. (מכונה גם ג'ינג'י, נולד בשנת 1972 בשכונת רמת עמידר), הוא אחד השמות העולים בעולם התחתון. ג'ינג'י, שותף בארגון פשע שהתמחה בגביית חובות על ידי סחיטה ואיומים הפועל באזור דרום תל-אביב, רמת עמידר, בת-ים וראשון-לציון, מקורב לפי המודיעין המשטרתי לאחת ממשפחות הפשע הגדולות מרמת עמידר ודרום תל-אביב

חמום מוח, אלים, אכזרי, נטול פחד, פתיל קצר, אלה הם רק חלק מהסופרלטיבים שמפזרים מקורבים ויריביו. בשנים האחרונות ניצל ג'ינג'י את מעמדו וכוחו והחל לפעול כבורר בעולם התחתון ולהרחבת עסקיו לעולם העסקים הנורמטיבי.

שמו של ג'ינג'י עלה לכותרות שוב בחודש יוני 2010 כשהגיע לעסקת טיעון בכתב אישום על קשירת קשר לביצוע רצח חלפן הכספים מבת ים. חרף הצהרות המשטרה והפרקליטות על המלחמה בפשע המאורגן בישראל, נראה כי הפרקליטות ממהרת להגיע להסדרי טיעון עם המעורבים בפשעים. בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע את (ש.ב.) המכונה ג'ינג'י בעבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות במסגרת עסקת טיעון.

ג'ינג'י הודה במסגרת העסקה כי ב-2006 ירה ופצע את חלפן הכספים ונגזר עליו 5 שנות מאסר על תנאי וקנס כספי בסך 250,000 אלף ₪. פרקליטו, אמר כי להערכתו מדובר בעסקה ראויה, לאור קשיים בהצגת הראיות בפני הפרקליטות.

אבל לאחרונה העבריין שהופך את שם הכינוי שלו למותג שהולך לפניו, בדומה לזאב רוזנשטיין - המכונה גם הזאב, מושך יותר ויותר תשומת לב. ג'ינג'י נעצר בחשד למעורבות בהכנת מטען החבלה שהתפוצץ בפתח מסעדה בטיילת בת ים ושעל פי ההערכות נועד לשמש לחיסול של יריביו. עם זאת, הוא מסתמן ככוח עולה בעולם התחתון, אשר לא ברור לאיזה מחנה הוא משתייך.

ג'ינג'י הוגדר על ידי משטרת ישראל כשותף בכיר של משפחת עמידר ויש מי שהכתירו אותו בעבר כיורש. היום ג'ינג'י הוא מי שנבחר לנהל בוררויות של אנשי עסקים ואחראי על גביית תשלומי חייבים למשפחת הפשע.

ב- 2005 נעצר ג'ינג'י יחד עם 5 חשודים בפרשת הלבנת הון בדרום תל אביב. במהלך החקירה נחשפו עסקים להחלפת מטבע (צ'יינג'ים) ששימשו עפ"י החשד את המעורבים בפרשה לניכיון צ'קים, מבלי לנהל רישומים ולדווח לרשויות המדינה כמתחייב עפ"י חוק. היקף הלבנת ההון הוערך בשמונה מיליון שקלים. כמו כן הוצאו בפרשה 7 צווים שונים לחילוט זמני של רכוש אשר על פי החשוד קשור לעבירות המיוחסת לחשודים, ובכלל זה, כלי רכב חדישים ויקרי ערך וכספים שאותרו בכספת אחד המעורבים. ג'ינג'י שוחרר אז בגלל חוסר ראיות נגדו.