גפן מדיקל

(חדשות הבריאות )

____copy_copy_copy_copyלקראת יום הסוכרת הבינלאומי שיצוין ב-14/11: מבצעים אטרקטיביים של חברת 'גפן מדיקל' ורשת 'סופר פארם' לציוד רפואי לטיפול בסוכרת

חברת "גפן מדיקל" העוסקת בייבוא ושיווק ציוד רפואי בתחום הטיפול בסוכרת, יוצאת במבצע אטרקטיבי עם רשת סופר-פארם במסגרת יום הסוכרת הבינלאומי.

במהלך חודש נובמבר יוכלו סוכרתיים לרכוש ציוד מתקדם לטיפול בסוכרת במחירי מבצע ובהנחות והטבות משמעותיות ברשת 'סופר פארם':

מד סוכר פריסטייל פרידום-לייט במחיר של 49.99 ₪ בלבד: מד סוכר זה בעל יתרון בולט בשימוש במקלוני בדיקה ללא קוד, באופן שאינו דורש כיול ובגודל טיפת דם מזערית. כמו כן מד סוכר זה מדויק ומהיר בבדיקת הסוכר, מציג תוצאה לאחר 5 שניות על צג גדול ונוח לקריאה, ובעל זיכרון של 400 הבדיקות האחרונות.

מד סוכר פריסטייל לייט קטן במחיר של 59.99 ₪ בלבד: גודלו המזערי של מד סוכר זה מהווה יתרון משמעותי ביותר, כמו גם מהירותו ודיוקו בבדיקה וכן בתאורת המסך ובתאורת מקלון הבדיקה הקיימים במכשיר.

שני מדי הסוכר הללו הינם היחידים שניתן להשיג עבורם מקלוני בדיקה - בכל קופות החולים!  

בנוסף, ניתן למצוא טבליות גלוקוז במבחר טעמים, וגלוקוז לשתייה בטעמים שונים, המיועדים לטיפול מהיר ויעיל בהיפוגליקמיה במבצע ייחודי של 2+1 (מוצר שלישי מתנה, הזול מביניהם). הגלוקוז הינו פחמימה במבנה הזמין ביותר לגוף, ולכן נספג במהירות רבה מאוד. כל טבלייה מכילה 4 גרם גלוקוז באריזה השומרת על טריות המוצר, וכל בקבוק נוזל מכיל 15 גרם גלוקוז בבקבוק קל לשימוש ונוח לנשיאה.

סוכרת מוגדרת כמגיפה של המאה ה-21 על פי ארגון הבריאות העולמי, כאשר בעולם ישנם למעלה מ- 300 מיליון בני אדם סוכרתיים. מדובר בתופעה שממשיכה לצבור תאוצה ולהתרחב, וכך שבכל עשור אוכלוסיית הסוכרתיים מכפילה עצמה. בישראל ידוע על כחצי מיליון סוכרתיים, ועוד כחצי מיליון בני אדם הלוקים בסוכרת סמויה ואינם מאובחנים.

חברת' גפן מדיקל' עוסקת בייבוא ושיווק של ציוד רפואי בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בעולם, בדגש על מגוון רחב של פתרונות בתחום הטיפול בסוכרת, כחלק מחזון כולל לשפר את בריאותם ואורח חייהם של סוכרתיים.

(חדשות הבריאות )

קופת חולים מאוחדת הנה הקופה היחידה שתחל מהיום, יום ד', לספק לילדים סוכרתיים מגיל 6-18 המבוטחים בשב"ן מד סוכר רציף בסבסוד מלא. מד זה יסופק גם לילדים שלא היו זכאים בעבר מכיוון שלא עמדו בהתוויות הסל. עד כה, ילד סוכרתי עד גיל 18 היה זכאי לקבל במסגרת סל הבריאות, מד סוכר רציף רק אם עבר שני אירועי היפוגליקמיה קשים אשר הצריכו הגעה לבית חולים וטיפול רפואי