יונתן פרנק זכה באליפות גוש עציון ה-10 ע"ש זאב סגל שנערכה אתמול ( ו') בגוש עציון. פרנק הגיע למקום הראשון במקצה הטריאתלון עם זמן של 01:07:28 והקדים את אביעד סי ג'יי שהגיע למקום השני בזמן של 01:13:50.20 .בקרב הנשים ,ראשונה הגיעה לייני ריצ'לר עם זמן של 01:44:19.45. בריצה ל10,000 מ' ניצח דוד רסקאי עם זמן של 00:36.58.36 ובקרב הנשים זכתה אילנה אברמס במקום הראשון במקצה זה עם זמן של 00:53.43.15

אליפות גוש עציון שציינה עשור,קבעה היסטוריה עם שיא משתתפים בכל הזמנים כאשר למעלה מ1000 רצים ורוכבי אופנים נטלו חלק במקצים השונים של האליפות. בין המשתתפים השנה באליפות היו ראש מועצת גוש עציון דוידי פרל, ראש מועצת אפרת עודד רביבי ושופט בית המשפט העליון השופט נועם סולברג. ראש המועצה פרל ומנכ"ל מתנ"ס גוש עציון מני כץ השתתפו במרוץ החגיגי למען ילדי שלוה , ילדי בעלי צרכים מיוחדים, שהיו אורחי הכבוד של המועצה באליפות.

יצוין כי אליפות הספורט המרכזית של גוש עציון המוכרת כתחרות ארצית רשמית הינה אליפות הספורט הגבוהה ביותר בישראל המתקיימת בגובה למעלה מ-900 מ' מעל פני הים.

האליפות נוסדה לזכרו של זאב סגל ז"ל שהיה חובב ספורט מושבע ובעיקר מרוצי ריצה וצעדות.

ראש מועצת גוש עציון דודי פרל :" יום חג לתושבי גוש עציון . אירוע העשור לאליפות גוש עציון מהווה יום חג עבור תושבי גוש עציון ועבור מאות הספורטאים וחובבי הספורט מכל הארץ שלקחו חלק בתחרות. מחמם את הלב לראות ילדים ומבוגרים ספורטאים וחובבנים מכל המגזרים לוקחים יחד חלק באירוע ספורטיבי וקהילתי משותף בגוש עציון.אין מקום מתאים יותר לרוץ בו מאשר דרך האבות בה הלכו אבותינו ואני בטוח ,רצו אבותינו ,בדרך לירושלים."

כפיר כהן,מנהל מחלקת הספורט מתנ"ס גוש עציון :" אליפות גוש עציון שברה השנה את שיא המשתתפים ואנו בהחלט שמחים על כך. זו היתה חגיגה ספורטיבית לכל המשפחה וסיפוק אדיר לראות משתתפים רבים מגיעים לקחת חלק באליפות גוש עציון. הפנים כעת קדימה לאליפות גוש עציון ה-11 שתיערך בשנה הבאה".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

ספורט בארץ