מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל בליווי שוטרי משטרת ישראל ופקחי עיריית ת"א פינו השבוע מסיגי גבול, בני משפחת גרבוע, תושבי יפו שניסו להשתלט על מגרש בבעלות המדינה, בהיקף של 200 מ"ר

קרא עוד...

תאגיד המים תמר הנותן שירותיו לתושבי רמלה, החל בפרויקט מיגון מדי המים באזורים שונים במרחב העיר. בחודשים האחרונים רכשה והתקינה  מחלקת המים של התאגיד כיפות מגן על מדי המים, בצעד שעתיד לצמצם את מקרי התאונות והחבלות, הגורמות לא פעם לפגיעה העלולה להביא להפסקת תפקודם של המדים.

שמשת ההגנה, תוצרת חרבת ארם שירותי מדי מים, מולבשת על גבי מד המים ומתאימה לכל מדי המים הסטנדרטיים הנמצאים כיום בשוק. הכיפה המיוחדת עשויה פלסטיק שקוף וקשיח ומאפשרת שידור RF למדי מים אלקטרוניים. כיסוי המגן ניתן לשימוש הן במד מים מפלסטיק והן במדי המים העשויים פליז. בחודשים האחרונים ביצעה ארם רישום של המוצר שפיתחה, במשרד הפטנטים.

רז מזרחי מנכ"ל ארם:

"מדי מים, המשמשים למעקב שוטף אחר צריכת המים, נדרשים לפעול לעיתים בתנאים קשים בשטח הפתוח ועל כן עלולים להיפגע בשוגג או כתוצאה ממעשי ונדליזם ופגיעה מכוונת. על פי החוק, במקרה של פגיעה או חבלה, המביאה להפסקת תפקודו התקין של מד המים, בעליו עלולים להיות מואשמים באי קריאה או בחבלה ואף לעמוד לדין בשל כך. בכדי למנוע פגיעות במד המים ובתפקודו השוטף, פיתחנו את המגן השקוף, שמאפשר קריאה נוחה של הנתונים אך שומר על תקינות המתקן ועל רמת הדיווח שלו.

alt

ניסיון של הדקה ה- 90 של ראשי סניף הליכוד ברמת גן ליצור איחוד בין שני המועמדים המובילים מול כרמל שאמה, צביקה ניר וישראל זינגר, נכשל בעקבות סירובו של זינגר להתאחד עם ניר. גורמים בקמפיין של ניר: "נראה ששאמה וזינגר הגיעו להבנות ביניהם על כהונה של זינגר כסגנו של שאמה"

קרא עוד...

רשימת "רמת-גן שלנו", רשימתו של עו"ד צביקה ניר, היא הרשימה שמכילה את מספר הנשים הגדול מבין כל הרשימות. עוד ברשימה: מגוון אנשי רוח ותרבות, כולל ערן זילברברג הנגן של אייל גולן, דוד רז מכנסיית השכל, השחקן הותיק אלברט כהן, וחיים באר ורוני סומק, מבכירי הכותבים ואנשי הרוח בישראל.

קרא עוד...

עו"ד צביקה ניר, יו"ר רשימת "רמת גן שלנו" ומועמדה לראשות העיר, פנה לאבי ליליאן (הירוקים) והציע לו לחבור יחד לרשימה משותפת. ניר התחייב בפני ליליאן כי במידה ויסכים לבקשה יאמץ במלואו את המצע הסביבתי של ליליאן וימנה את ליליאן לסגן ראש העיר עם סמכויות מורחבות בנושאים הירוקים. ניר: "החיבור בין האג'נדה החברתית שלנו לבין האג'נדה הירוקה של ליליאן זה מה שרמת גן צריכה"

קרא עוד...

"ענקי הרוח" של רמת גן, אנשי התרבות והסופרים רוני סומק וחיים באר, תושבי רמת גן הודיעו לעו"ד צביקה ניר, ראש רשימת "רמת גן שלנו" ומועמדה לראשות העיר, כי יתמכו בו בבחירות לראשות העיר רמת גן. סומק ובאר יצטרפו לרשימתו של ניר במקומות הכבוד, המקומות הסוגרים את הרשימה, אותם נהוג לשמור לאנשי תרבות ורוח.

קרא עוד...

"עיר לכולנו" בראשות אהרון מדואל החלה את קמפיין השטח של התנועה בבחירות לעיריית תל אביב, כאשר פעילי התנועה יצאו לרחובות דרום תל אביב והחלו להחתים עצומה הקוראת לתוכנית חירום לאומית להצלת דרום תל אביב.

קרא עוד...

מפקחי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) איתרו מכולה שהוצבה בניגוד לחוק, בשטח בבעלות המדינה במתחם נס לגויים ביפו ע"י מסיג גבול אשר ניסה להשתלט על הקרקע. מסיג הגבול נאלץ לפנות את המכולה בעצמו לאחר שהובהר לו על ידי מפקחי החטיבה לשמירת קרקע ברמ"י כי יפונה בכוח וייתבע על עלויות הפינוי

קרא עוד...