אולם אירועים יוקרתי

בקרוב הרגע הגדול בחייכם עומד להגיע ועדיין לא סיימתם עם ההכנות לחתונה? אין ספק כי נדרשת לא מעט הכנה מקדימה, והרי שאם אתם רוצים להבטיח שאתם מתכננים את האירוע בצורה יוצאת מן הכלל, אז יהיה כדאי לכם לחשוב על כל פרט שיכול להשפיע במידה כזו או אחרת על טיב האירוע.

קרא עוד...

קבלן ביובית על רקע בריכת שפכים וביוב

מערכת הביוב והשפכים משרתת אותנו כמעט ללא תקלות עד כדי כך שלעתים אנו שוכחים בכלל שהיא קיימת. למרות זאת כשכבר מתעוררת בעיה, לעתים קרובות מרבית הצרכנים לא יודעים כיצד לנהוג ומבצעים טעויות בסיסיות.

כשמדובר בסיטואציה מלחיצה לא בדיוק ניתן להאשים אותם ותאמינו לי שסתימת או הצפת ביוב הן בהחלט סיטואציות לא נעימות שיכולות להוציא כל אחד משלווה אך יחד עם זאת, היכרות בסיסית עם מספר טיפים יכולים לעשות את ההבדל בין תיקון מהיר וזול לבין תקלה שמסתבכת ושתעלה לכם ביוקר.

קרא עוד...

ניקוי משרד

לכאורה, היה אפשר לחשוב ששירות ניקיון משרדים המסופק למשרד פרטי הממוקם על שפת הרחוב או בבניין מגורים קטן, יהיה שונה מהותית מהשירות המסופק למגדל משרדים גבוה ומודרני, שבתוכו שוכנים מאות משרדים שונים.

קרא עוד...

פינוי בעג'מי  (צילום: רשות מקרקעי ישראל)

מבצע אכיפה של מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל בסיוע שוטרים ממרחב יפתח ושוטרי מתפ"א, הסתיים בפינוי פלישה לאדמות הציבוריות. הפלישה, לקרקע המיועדת למגורים ברחוב השעורה בשכונת עג'מי שביפו, התגלתה במהלך הפעילות השוטפת שמקיימים מפקחי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לאיתור מסיגי גבול על אדמות המדינה. מסיגי הגבול, תושבי השכונה, בשם משפחת אבו זייד, השתמשו בקרקע הציבורית למטרותיהם האישיות, ללא היתר ובניגוד לחוק, הקימו מבנה מגורים ואורווה בשטח שלא הוקצה לשימושם.

קרא עוד...

שערים חשמליים

אם היינו צריכים לחלק את עולם השערים לשתי קבוצות, אז בקבוצה הראשונה היינו מוצאים שערים חשמליים ובקבוצה השנייה את כל השאר. אך בעוד שהקבוצה הראשונה, גדלה כל הזמן, הקבוצה השני רק קטנה עם הזמן, כלומר, נעשה בה פחות שימוש מאשר בקבוצה הראשונה ומאשר בעבר.

קרא עוד...

מסיג גבול, תושב כפר קאסם, שאותר ע"י מפקחי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) תוך שהוא פולש למקרקעין בניהול רמ"י , נאלץ לפנות את הקרקע בעקבות פעולות אכיפה של מפקחי רשות מקרקעי ישראל.

קרא עוד...

צוות המלר''ד צופה בסימולציה צילום- צוות מסר

הסדנה הייחודית שהתקיימה במחלקה לרפואה דחופה - מיון, במרכז הרפואי בני ציון, כללה סימולציות מובנות של מצבים אפשריים העלולים להתרחש במחלקה. הסדנה התקיימה מטעם צוות מקצועי מביה"ח תל השומר אשר כלל שחקנים, אנשי סאונד ומדיה ואנשי תחקיר. מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, הדגיש, "הצבנו בראש סדר העדיפויות של ביה"ח את נושא מתן השירות וחוויית המטופל, למטופלים ולמאושפזים בביה"ח ובאמצעות הפרויקט, יהיה ביכולתנו ללמוד כיצד לשפר את חווית המטופלים שלנו ולשפר את שירותינו "

קרא עוד...

הובלות הן למעשה העברת חפצים ממקום אחד למשנהו. לעתים נוצר הצורך לבצע שינוי משמעותי בחיים כמו מעבר - זה יכול להיות מעבר דירה או מעבר למשרד חדש. בעוד שממבט ראשון ההובלות מצטיירות בעינינו כהובלות גדולות שבמסגרתן מובילים פריטים רבים, הרי שבימינו ישנו מגוון רחב של סוגי הובלות וביניהם גם הובלות קטנות.

קרא עוד...

כל אירוע שמתקיים הוא עולם ומלואו. אירוע אישי של חברה, אדם, זוג, אירוע שאיש לא ישכח בקרוב. אנו נהנים להשתתף באירועים מגוונים. בכנס של חברה אנו שמחים לחלוק את המידע שיש ברשותנו עם הקולגות או עם אנשי עסקים הפועלים באותו התחום. בחתונה אנו אוהבים להזיל דמעה כאשר החתן והכלה באים בברית הנישואים. לכל אירוע קסם משלו, אך מה שעושה אותו הוא האולם, ללא ספק.

קרא עוד...