במשך השנים התרגלנו לשני דברים בתחום האירועים בישראל. דבר ראשון, אירוע חייב להיות גדול ונוצץ. חייבים להזמין אליו את כל מי שאנחנו מכירים ואת כל מי שהקרובים אלינו מכירים. במילים אחרות, הוא צריך לכלול מאות אורחים בשביל להיחשב כאירוע אמיתי. דבר שני, התרגלנו שאם אנחנו רוצים לערוך אירוע, עלינו לצאת מהעיר ולחפש גני אירועים במקומות שונים. שכחנו שאפשר לערוך אירועים איכותיים גם בתוך העיר.

שני הדברים אליהם התרגלנו, אינם בהכרח נכונים. כלומר, אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של אולמות אירועים קטנים בהם ניתן לערוך חתונות, ברית מילה, בר ובת מצוות, ימי הולדת ומגוון רחב של אירועים אחרים, פרטיים ועסקיים. אירוע קטן ואינטימי יכול להיות מרגש ומיוחד, לא פחות ואולי אפילו יותר מאירוע גדול.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

מה קורה כשהמחשב שלנו מחליט להתנהג מוזר? פתאום המקלדת לא עובדת, המסך שחור, דברים נתקעים. אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים פתח תקווה תהיה המקום הראשון לחפש בו בעיקר אם אתם מתגוררים בסביבה. איש מקצוע שמכיר היטב את התחום, מחזיק בשנים של ניסיון ויוכל לפתור את התקלה צ'יק צ'ק.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: Shutterstock

כשאומרים מרכז הארץ חושבים על תל אביב, כשאומרים תל אביב חושבים על מרכז תל אביב אבל אם נביט קצת לצדדים, דווקא בשכונות בפאתי העיר, נגלה שמסתתר קסם רב, והזדמנויות השקעה רבות ומשתלמות

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

בזמן האחרון מרגיש לך שמשהו לא כשורה; השרירים כואבים יותר, העייפות מוגברת ולטפס כמה מדרגות זה ממש מאתגר. אולי הגיע הזמן להיכנס לכושר, ואין ספק שזה מפחיד. יצא לך להגיע לכמה חדרי כושר והבנת שזה ממש לא בשבילך, מה האופציות אם כן? אימונים אישיים כמובן! למרבה המזל, גם כאן יש לא מעט אופציות כך שמתוך מגוון רחב של סוגי אימונים ניתן לבחור את זה שהכי מדבר אליך.

קרא עוד...

(צילום:רשות מקרקעי ישראל)

נסללה הדרך לשיווק 10 דונם למגורים בגבעת שמואל ששיווקם עוכב בשל פולשים שתפסו את הקרקע בניגוד לחוק , לאחר פינוי עצמי של הפולשים וסילוק הפסולת שנותרה ,באמצעות 7 משאיות.

קרא עוד...

כאשר אנחנו רוצים לציין אירוע חשוב אנחנו יכולים לעשות זאת באולם המיועד לשם כך כמו אולם להצגה. באולם להצגה לא חייבות להיות רק הצגות והופעות אנחנו יכולים בהחלט לנצל את הבמה שיש בו לשם הצגה של והשקה של מוצרים חדשים. השקה של מוצר באולם זה יכולה להיות אירוע מאוד מדובר ומרגש והיא יכולה לסייע לנו ליצור עניין בתקשורת ובציבור במוצר או בשירות החדש אותו אנחנו משיקים. בחירה של אולם איכותי לשם השקת האירוע שלנו יכולה לאפשר לנו להגיע לרמות חדשות באירוע שלנו כך שההשקה תהיה זכורה במיוחד ואיכותית מאוד ותשרת את המטרה שלנו של פרסום המוצר החדש שלנו.

קרא עוד...

אולם אירועים יוקרתי

בקרוב הרגע הגדול בחייכם עומד להגיע ועדיין לא סיימתם עם ההכנות לחתונה? אין ספק כי נדרשת לא מעט הכנה מקדימה, והרי שאם אתם רוצים להבטיח שאתם מתכננים את האירוע בצורה יוצאת מן הכלל, אז יהיה כדאי לכם לחשוב על כל פרט שיכול להשפיע במידה כזו או אחרת על טיב האירוע.

קרא עוד...

קבלן ביובית על רקע בריכת שפכים וביוב

מערכת הביוב והשפכים משרתת אותנו כמעט ללא תקלות עד כדי כך שלעתים אנו שוכחים בכלל שהיא קיימת. למרות זאת כשכבר מתעוררת בעיה, לעתים קרובות מרבית הצרכנים לא יודעים כיצד לנהוג ומבצעים טעויות בסיסיות.

כשמדובר בסיטואציה מלחיצה לא בדיוק ניתן להאשים אותם ותאמינו לי שסתימת או הצפת ביוב הן בהחלט סיטואציות לא נעימות שיכולות להוציא כל אחד משלווה אך יחד עם זאת, היכרות בסיסית עם מספר טיפים יכולים לעשות את ההבדל בין תיקון מהיר וזול לבין תקלה שמסתבכת ושתעלה לכם ביוקר.

קרא עוד...