מבנים מתנפחים

הדור החדש של המבנים והאוהלים המתנפחים מבטיח הרבה וברוב המקרים גם מקיים. מדובר במבנים אשר ניתן לשאת אותם לכל מקום ולהתקין אותם בתוך זמן קצר בכל שטח, כך שהם יכולים לשמש לחפ"ק, בית חולים שדה ולעוד מגוון של שימושים צבאיים ואזרחיים. אז אם אתם רוצים לחדש את הציוד שלכם או סתם חושבים על קמפינג לכל המשפחה – זו הכתבה בעבורכם.

קרא עוד...

מטען לטלפון

ככל שעוברות השנים זה נהיה יותר ויותר ברור: אף אחד מאיתנו לא באמת יוכל לחיות ללא הטלפון הנייד שלו ולמעשה יש יותר טלפון בעולם מאשר אנשים. העניין הוא שלכל אחד מאיתנו יש יותר מטלפון אחד בבית ולמעשה, יש גם אנשים שיש להם במשרד מגרה של טלפונים שנשארו משנים עברו. מעבר לכך שהטכנולוגיה השתנתה, השתפרה והיום יש לנו טלפון חכמים, גם הדרך הנכונה להטעין אותם השתנתה. לדוגמא, אם בעבר הגישה הרווחת הייתה שצריך לפרוק את הסוללה של הטלפון, כלומר לגמור אותה עד הסוף, ורק אז להטעין אותה במטרה להאריך את חייה, הרי שהיום זה לא מדויק. למעשה היום זה ההפך כי ההנחיות הברורות מנפצות את המיתוס הישן ואומרות שצריך להטעין את הסוללה לא רק כשהיא ריקה לגמרי. כלומר, עדיף לשמור אותה תמיד עם משהו כמו 60-70 אחוזים של טעינה ואז להטעין אותה בכל פעם קצת. בצורה כזאת אנחנו שומרים על האיכות שלה, מאריכים את חייה ונהנים ממנה יותר.

קרא עוד...

חידושים אחרונים בתחום הטכנולוגיה

לדבר על חידושים בתחום של טכנולוגיה, בפרט בכל מה שקשור לכלי עבודה או מכשירים עבודה מסוגים שונים, זה דבר מאוד בעייתי. הרי עד שנסיים את המאמר, ייתכן מאוד ומה שיהיה כתוב בו כבר לא יהיה רלוונטי, יהיה מיושן וארכאי. הרי בכל יום כמעט אנחנו מגלים טכנולוגיה חדשה, בין אם כזו שכבר נמצאת בשוק ובין אם כזו שעובדים עליה.

קרא עוד...

סיגריה אלקטרונית

ראה שכולם מדברים היום על נוזל לסיגריה אלקטרונית. הסיגריות האלקטרוניות סחפו את העולם בשנים האחרונות והן ממש לא הולכות להיעלם מחיינו בזמן הקרוב, להפך. הן כובשות עוד ועוד לבבות ויש שטוענים שהן עומדת להחליף את הסיגריה המסורתית.

קרא עוד...

סריקת שקופיות

אין שום סיכוי שבעולם, שתוציאו את מקרן השקופיות מהבוידעם, ותשבו עם בני המשפחה כדי לצפות בשקופיות שלכם, אל אחיכם ושל הוריכם מגיל הילדות, וגם אם יש סיכוי כזה, כנראה שהמקרן כבר לא כל כך עובד, אם בכלל עוד יש לכם מקרן כזה.

קרא עוד...

מדפסת לייזר

זקוקים למדפסת ביתית וממש לא יודעים במה לבחור? אתם רוצים מדפסת טובה שאינה זוללת דיו? אתם מוכנים לשלם הרבה בתנאי שהמדפסת תהיה מהירה ואיכותית? איך תבחרו במדפסת הכי טובה ומתאימה עבורכם ובכלל, איך בוחרים מדפסת מתאימה לבית?

קרא עוד...