גם זמרים מקצועיים וגם זמרים חובבנים, יודעים כי איכות הקול שלהם ואופי הקול שלהם, יבוא לידי ביטוי בצורה טובה יותר או פחות, באמצעות המיקרופון אשר הם ישתמשו בו. לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש מיקרופון עבור שירת קריוקי חובבנית או מיקרופון עבור שירה מקצועית יותר, חשוב מאוד לרכוש אותו בצורה נכונה, על מנת שהוא יענה על מטרתו. על אף שמטרתו של מיקרופון היא לכאורה להגביה את הקול של הזמר לשמיעה איכותית יותר, הרי שמיקרופון לא מספיק איכותי, ישפיע באופן מהותי הן על חווית השירה של הזמר והן על חווית השמיעה של כל אדם ששומע את הזמר שר. במאמר הבא, נסייע לכם לבחור בצורה הטובה ביותר מיקרופון עבור שירה.

קרא עוד...

בעבר, כשהיינו יוצאים לקמפינג, בין אם זה בחוף הים ובין אם זה במקום אחר, היינו צריכים להשתמש באוהלים שתהליך הקמתם היה מאוד ארוך, מורכב ולא פשוט. הם היו דורשים מאיתנו לתקוע יתדות בקרקע, לבצע חיבורים מסוימים, לעיתים זה הרגיש כאילו מקימים בית ולא אוהל.

קרא עוד...

מבנים מתנפחים

הדור החדש של המבנים והאוהלים המתנפחים מבטיח הרבה וברוב המקרים גם מקיים. מדובר במבנים אשר ניתן לשאת אותם לכל מקום ולהתקין אותם בתוך זמן קצר בכל שטח, כך שהם יכולים לשמש לחפ"ק, בית חולים שדה ולעוד מגוון של שימושים צבאיים ואזרחיים. אז אם אתם רוצים לחדש את הציוד שלכם או סתם חושבים על קמפינג לכל המשפחה – זו הכתבה בעבורכם.

קרא עוד...

מטען לטלפון

ככל שעוברות השנים זה נהיה יותר ויותר ברור: אף אחד מאיתנו לא באמת יוכל לחיות ללא הטלפון הנייד שלו ולמעשה יש יותר טלפון בעולם מאשר אנשים. העניין הוא שלכל אחד מאיתנו יש יותר מטלפון אחד בבית ולמעשה, יש גם אנשים שיש להם במשרד מגרה של טלפונים שנשארו משנים עברו. מעבר לכך שהטכנולוגיה השתנתה, השתפרה והיום יש לנו טלפון חכמים, גם הדרך הנכונה להטעין אותם השתנתה. לדוגמא, אם בעבר הגישה הרווחת הייתה שצריך לפרוק את הסוללה של הטלפון, כלומר לגמור אותה עד הסוף, ורק אז להטעין אותה במטרה להאריך את חייה, הרי שהיום זה לא מדויק. למעשה היום זה ההפך כי ההנחיות הברורות מנפצות את המיתוס הישן ואומרות שצריך להטעין את הסוללה לא רק כשהיא ריקה לגמרי. כלומר, עדיף לשמור אותה תמיד עם משהו כמו 60-70 אחוזים של טעינה ואז להטעין אותה בכל פעם קצת. בצורה כזאת אנחנו שומרים על האיכות שלה, מאריכים את חייה ונהנים ממנה יותר.

קרא עוד...

חידושים אחרונים בתחום הטכנולוגיה

לדבר על חידושים בתחום של טכנולוגיה, בפרט בכל מה שקשור לכלי עבודה או מכשירים עבודה מסוגים שונים, זה דבר מאוד בעייתי. הרי עד שנסיים את המאמר, ייתכן מאוד ומה שיהיה כתוב בו כבר לא יהיה רלוונטי, יהיה מיושן וארכאי. הרי בכל יום כמעט אנחנו מגלים טכנולוגיה חדשה, בין אם כזו שכבר נמצאת בשוק ובין אם כזו שעובדים עליה.

קרא עוד...

סיגריה אלקטרונית

ראה שכולם מדברים היום על נוזל לסיגריה אלקטרונית. הסיגריות האלקטרוניות סחפו את העולם בשנים האחרונות והן ממש לא הולכות להיעלם מחיינו בזמן הקרוב, להפך. הן כובשות עוד ועוד לבבות ויש שטוענים שהן עומדת להחליף את הסיגריה המסורתית.

קרא עוד...