קרדיט יח"צ

חשוב מאד לצין כי לאוזניות אלחוטיות יש יתרונות רבים שבשלהן הן זכו לכל הטוב הזה.  מאמר זה יעסוק בשני נושאים שישפכו אור על הנושא הזה הראשון הוא: יתרונות של אוזניות אלחוטיות ומה צריך לשים לב לפני שרוכשים אותן.

קרא עוד...

בשנים האחרונות, יותר ויותר בתי עסק החלו להשתמש בתגים המתבססים על קירבה. הרעיון הוא פשוט. במקום להשתמש באמצעים שמחייבים פעולה ייחודית, אפשר פשוט לקרב את התג למכשיר וכך הפעולה מתבצעת. זה מאוד פשוט, נוח ויעיל.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: unsplush

החלטתם שהגיע הזמן לקום מהספה ולהתחיל לזוז? להוריד את הקילוגרמים שצברתם במהלך השנה האחרונה, ובאופן כללי לסגל לעצמכם אורח חיים בריא ופעיל יותר? מצוין! שעון דופק יכול בהחלט לסייע לכם לנהל את הפעילות בצורה חכמה יותר, ולתת לכם מוטיבציה לקום מהספה ולהתאמן. ההחלטה להצטייד בשעון דופק היא בהחלט חכמה, אבל השוק מציע לא מעט שעונים, ולעיתים קשה לדעת איזה דגם יכול להתאים לצרכים שלכם. המאמר הבא יעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה: pixabay

בשנים האחרונות אנחנו רואים סביבנו מצלמות בכל מקום. זה התחיל עם המעבר למצלמות דיגיטליות לפני לא הרבה יותר מעשרים שנים, אך זכה לדחיפה משמעותית עם מהפכת הסמארטפונים אשר הכניסה מצלמות זעירות מתקדמות לכיסים, לרכבים ולבתים של כולנו. כיום תחום הצילום עדיין נמצא במגמת פריחה והתפתחות מואצת, עם מיליארדים המושקעים במחקר ופיתוח בתחום. לכן ניתן עדיין להיתקל בסוגי מצלמות אשר אינן בהכרח מוכרות לכולם, אך נמכרות בכמויות גדולות יחסית. כאלו הן מצלמות גוף – מה בדיוק הן עושות, מהם היתרונות שהן מציעות ואת מי לרוב הן משמשות?

קרא עוד...

קרדיט תמונה: depositphotos.com

בכל העולם מכנים את ישראל ”אומת הסטארט אפ“. חברות סטארט אפ רבות זכו להצלחה מסחררת בשלל תחומים כמו ביטחון, רפואה, התפלה של מים, חקלאות, סייבר ועוד. שילוב אופטימלי בין הון אנושי ברמה סופר גבוהה, מחוייבות ממשלתית התומכת במהלכים, משקיעים רבים המעוניינים לקחת חלק בפרויקטים לצד יכולות טכנולוגיות אדירות מובילות אותנו בכל פעם מחדש לקחת חלק בכנסים ותחרויות בתחום ולהשפיע כמובילי דעה.

קרא עוד...