חידושים אחרונים בתחום הטכנולוגיה

לדבר על חידושים בתחום של טכנולוגיה, בפרט בכל מה שקשור לכלי עבודה או מכשירים עבודה מסוגים שונים, זה דבר מאוד בעייתי. הרי עד שנסיים את המאמר, ייתכן מאוד ומה שיהיה כתוב בו כבר לא יהיה רלוונטי, יהיה מיושן וארכאי. הרי בכל יום כמעט אנחנו מגלים טכנולוגיה חדשה, בין אם כזו שכבר נמצאת בשוק ובין אם כזו שעובדים עליה.

קרא עוד...

סיגריה אלקטרונית

ראה שכולם מדברים היום על נוזל לסיגריה אלקטרונית. הסיגריות האלקטרוניות סחפו את העולם בשנים האחרונות והן ממש לא הולכות להיעלם מחיינו בזמן הקרוב, להפך. הן כובשות עוד ועוד לבבות ויש שטוענים שהן עומדת להחליף את הסיגריה המסורתית.

קרא עוד...

סריקת שקופיות

אין שום סיכוי שבעולם, שתוציאו את מקרן השקופיות מהבוידעם, ותשבו עם בני המשפחה כדי לצפות בשקופיות שלכם, אל אחיכם ושל הוריכם מגיל הילדות, וגם אם יש סיכוי כזה, כנראה שהמקרן כבר לא כל כך עובד, אם בכלל עוד יש לכם מקרן כזה.

קרא עוד...

מדפסת לייזר

זקוקים למדפסת ביתית וממש לא יודעים במה לבחור? אתם רוצים מדפסת טובה שאינה זוללת דיו? אתם מוכנים לשלם הרבה בתנאי שהמדפסת תהיה מהירה ואיכותית? איך תבחרו במדפסת הכי טובה ומתאימה עבורכם ובכלל, איך בוחרים מדפסת מתאימה לבית?

קרא עוד...

משחקים באקס בוקס

כולנו מכירים האקס בוקס של מייקרוסופט. זוהי אחת מקונסולות המשחקים שהצליחו מאוד במהלך ההיסטוריה של הגיימינג. מדובר בקונסולה שהצליחה להימכר בכמות של מיליוני יחידות על שלל הגרסאות שלה. במאמר שלפנינו ננסה ללמוד על ההבדל בין הדגמים השונים וננסה להבין מי מהם מומלץ יותר.

קרא עוד...

שואב אבק רובוטי

נדמה כי אין אויב גדול יותר באנושות כמו האבק. אנחנו נמצאים כל הזמן במרדף אחרי אותם גרגירים חמקניים אשר מתיישבים להם בכל מקום ועל כל משטח. לא יועילו לנו כל התחבולות והניסיונות כמו סגירת חלונות וכדומה. האבק הוא זה שתמיד חוגג את ניצחונו המוחץ. האם יש מה לעשות? יש! שואב האבק הרובוטי יציל את המצב!

קרא עוד...