סריקת שקופיות

אין שום סיכוי שבעולם, שתוציאו את מקרן השקופיות מהבוידעם, ותשבו עם בני המשפחה כדי לצפות בשקופיות שלכם, אל אחיכם ושל הוריכם מגיל הילדות, וגם אם יש סיכוי כזה, כנראה שהמקרן כבר לא כל כך עובד, אם בכלל עוד יש לכם מקרן כזה.

קרא עוד...

מדפסת לייזר

זקוקים למדפסת ביתית וממש לא יודעים במה לבחור? אתם רוצים מדפסת טובה שאינה זוללת דיו? אתם מוכנים לשלם הרבה בתנאי שהמדפסת תהיה מהירה ואיכותית? איך תבחרו במדפסת הכי טובה ומתאימה עבורכם ובכלל, איך בוחרים מדפסת מתאימה לבית?

קרא עוד...

משחקים באקס בוקס

כולנו מכירים האקס בוקס של מייקרוסופט. זוהי אחת מקונסולות המשחקים שהצליחו מאוד במהלך ההיסטוריה של הגיימינג. מדובר בקונסולה שהצליחה להימכר בכמות של מיליוני יחידות על שלל הגרסאות שלה. במאמר שלפנינו ננסה ללמוד על ההבדל בין הדגמים השונים וננסה להבין מי מהם מומלץ יותר.

קרא עוד...

שואב אבק רובוטי

נדמה כי אין אויב גדול יותר באנושות כמו האבק. אנחנו נמצאים כל הזמן במרדף אחרי אותם גרגירים חמקניים אשר מתיישבים להם בכל מקום ועל כל משטח. לא יועילו לנו כל התחבולות והניסיונות כמו סגירת חלונות וכדומה. האבק הוא זה שתמיד חוגג את ניצחונו המוחץ. האם יש מה לעשות? יש! שואב האבק הרובוטי יציל את המצב!

קרא עוד...

אחרי שהחלטתם סוף סוף להוציא את הבלנדר חזרה לנוף המטבח, ניקיתם את האבק ממנו והחלפתם את הכמות הנכבדת של דגני הבוקר בשייק מגניב שאמור להיות מרזה, ציפתם לראות את הקילוגרמים על המשקל יורדים בקצב מסחרר, אבל משהו בתכנית לא צלח והקילוגרמים נשארו עומדים במקומם או גרוע יותר, המשקל מראה יותר!.

קרא עוד...

דור רוזנצווייג - ממציא השעון שמציג את השעה באוויר באמצעות אשליית מהירות הסיבוב

פרויקט גמר במחלקה להנדסת אלקטרוניקה – במכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל: שעון שמציג את השעה באוויר, באמצעות אשליית מהירות הסיבוב. דור רוזנצוויג תכנן שעון ומדחום מוארים, המוצג כולל: שעה, תאריך וטמפרטורה באוויר. ניתן להציגו בכל מקום בבית או בעבודה, פרויקט זה בא להציג שעון, שבעזרתו אשליית מהירות הסיבוב נראה כאילו שעתו מוצגת באוויר.

קרא עוד...