למרות המתיחות  - משלחת דרוזית מישראל תבקר בסוריה בשבוע הבא. בנוסף למשלחת אשר תבקר בסוריה, יגיעו לרמת הגולן שתי כלות סוריות, האחת תינשא לבחיר ליבה בכפר בוקעת'א והשנייה תינשא במג'דל שמס

במאמץ של סגן השר לשיתוף פעולה אזורי ח"כ איוב קרא אישר משרד הפנים את השתתפותה של משלחת דרוזים מהגולן באירועי חג הנביא הבל בסוריה, למרות המתיחות בסוריה בחודשים האחרונים.

משלחת של 450 איש מתוכם 150 נשים ו 300 גברים יעברו בשבוע הבא את מעבר הגבול קוניטרה וישהו בסוריה למשך ארבעה ימים, ראוי להזכיר כי משרד הפנים נענה לבקשת סגן השר קרא וביטל את הגבלת גיל הנשים לגיל 70 ובכך אפשר לכל אישה מעל גיל 45 להצטרף וכן ביטל כליל את ההגבלה עבור הנשים הסוריות הנשואות לתושבי רמת הגולן.

סגן השר קרא ביקש משר הפנים לאפשר הגדלת המכסה לביקור, ולהשוות את מספר המשתתפים למה שהיה בשנה הקודמת, או לפחות להוסיף 150 אנשים, סגן השר קרא, ביקש עוד כי יאושר מספר שווה של נשים וגברים מתוך עיקרון השוויון וכן לאפשר לצעירים שאינם דתיים להשתתף בחג הזה כמו שאר המשתתפים.

סגן השר קרא אמר: "מדינת ישראל, מוכיחה פעם אחר פעם כי העקרונות האנושיים ההומניטאריים הוא אחד הערכים הגבוהים ביותר, ורגישה לצרכים של תושביה למרות המתיחות בסוריה, והדרוזים בגולן נמצאים מזה חודשים במצב של דאגה על קרוביהם ויקיריהם בסוריה, ואולי זו הזדמנות שתאפשר להם לעמוד מקרוב על מצב קרובי משפחותיהם ומצב האחים בני העדה הדרוזית בסוריה ".

בנוסף למשלחת אשר תבקר בסוריה, יגיעו לרמת הגולן שתי כלות סוריות, האחת תינשא לבחיר ליבה בכפר בוקעת'א והשנייה תינשא במג'דל שמס.