מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ, מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJack®, פרסמה היום פרטים נוספים על הצעת זכויות "הנאמנות" שלה לבעלי המניות. כמענה לשאלות של בעלי המניות, החברה מתכוונת לשנות את התנאים של חלוקת הזכויות שפרסמה קודם לכן. הבעלים של מניות רגילות הרשומים נכון ל-18 במאי 2012 יקבלו עכשיו מניה אחת חינם לכל ארבע מניות שבבעלותם. בנוסף, כל זכות תכלול זכות חתימה לרכישת מניה אחת נוספת. הזכויות יהיו בלתי ניתנות להעברה.

הבעלים של אופציות רכש ("קול") רשומות יצטרכו לממש את האופציות שלהם לפני תאריך הרישום כדי לנצל את המניה חינם המוצעת. המחזיקים באופציות רכש של מאי ויוני צריכים לשים לב במיוחד לעובדה הזאת. היזהרו משיחות שידול ממתקשרים שמעולם לא שמעתם עליהם קודם לכן המציעים הרבה כדי שתמכרו את המניות שלכם לפני הצעת הזכויות ותקנו אופציות רכש. לפני ביצוע אסטרטגיית השקעות כלשהי, אנו מעודדים את כל בעלי המניות והאופציות להתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך ובעל מוניטין.

ביום הרישום, או זמן קצר לאחר מכן, החברה תשלח אישור זכויות ואת מניות החינם החדשות לכל בעלים של מניות רגילות שלנו שביום הרישום רשום במרשם בעלי המניות שלנו המוחזק אצל American Stock Transfer & Trust Company, LLC, סוכני ההעברות של המניות הרגילות שלנו, המשמשים גם כסוכני החתימה של הצעת הזכויות. בנוסף, הזכות כוללת גם אופציה בלתי ניתנת להעברה (בעלי המניות לא חייבים לנצל את האופציה הזאת ויכולים לבחור לעשות זאת רק אם המחיר הוא קרוב או מעל מחיר המימוש) לקניית מניה אחת לכל ארבע מניות שבבעלותך במחיר של $23.00 למניה. משך האופציה הזאת יהיה עד 30 יום.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים נוספים בתנאים אם היא מגיעה למסקנה שזה לטובת החברה ובעלי המניות שלה לעשות זאת. אישור הזכויות יעיד על מספר הזכויות שהונפקו לכל בעל מניות וילווה בתשקיף לגבי זכויות אלה שיוגש על ידי החברה לרשות האמריקנית לניירות ערך.

הצעת הזכויות הזאת תיעשה על ידי החברה בהתאם להצהרת רישום שהוגשה קודם לכן לרשות האמריקנית לניירות ערך והוכרזה על ידיה בבעלת תוקף. אין לממש את זכויות החתימה הבלתי ניתנות להעברה לפני קבלת תשקיף הקשור להצעת הזכויות הזאת. ההודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותה מדינה או אותו תחום שיפוט.

magicJack(R) הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS