"יתד נאמן", ביטאונה של דגל התורה פרסם קריקטורה נגד מחאת האוהלים בה שילב את סמל המדינה, המנורה, בצלב הקרס הנאצי. מנכ"ל חדו"ש, הרב רגב: "אין גבול לציניות. מצד אחד גפני חולב את כספי השלטון הציוני. מצד שני: "יתד נאמן" ממקם עצמו בשורה אחת עם גדולי השונאים והמסיתים נגד ישראל"

ביטאונה של דגל התורה, "יתד נאמן" פרסם קריקטורה בה שילב את סמל המדינה, המנורה, בצלב הקרס. את הקריקטורה אייר הקריקטוריסט יוני גרשטיין בתגובה למה שהגדיר כ"שנאת חינם" שגילו תומכי מחאת האוהלים כלפי הזרמת כספים לחרדים. המילה "ישראל" בסמל הוחלפה על ידי גרשטיין במילים "שנאת חינם". היא פורסמה ביום שישי שעבר.

יתד נאמן והקריקטוריסט שלו יוני גרשטיין ידועים בעמדותיהם הקיצוניות כלפי המדינה. בשבועות קודמים פרסם גרשטיין קריקטורות בהן הוצגה הדמוקרטיה כקלגס אכזר שבידו אלה עם קוצים והמפקחים המבצעים ביקורות בישיבות, הוצגו כחיילים קדומים (רומאים) הצרים על הישיבות ומנגחים באיל ברזל את קירותיהן. יצוין שכל החומר ב"יתד נאמן" עובר צנזורה קפדנית בידי ועדה רוחנית שתפקידה לוודא שהוא עומד בהשקפה של גדולי התורה הליטאים.

בתגובה לפרסום הקריקטורה ב"יתד נאמן", דורש מנכ"ל עמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון הרב עו"ד אורי רגב מראשי דגל התורה וסיעת יהדות התורה, "לגנות את הקריקטורה המתועבת ולפרסם את הגינוי בהבלטה". אם לא יפורסמו הגינוי וההתנצלות, דורש רגב מראש הממשלה בנימין נתניהו לסלק את דגל התורה מהקואליציה. "אין גבול לציניות של דגל התורה", אמר רגב.

"מצד אחד יושב יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני על ברז ועדת הכספים וחולב את כספי המדינה, מצד שני ביטאונו מציב את צלב הקרס בבסיס הסמל הלאומי וממקם את עצמו בשורה אחת עם גדולי השונאים והמסיתים נגד מדינת ישראל".

לדברי רגב, "אם סבר מישהו שקריאות ה'נאצים' נגד השוטרים בהפגנות נטורי קרתא הן קולות של גורם חריג וקיצוני, הרי ה"קריקטורה" הנוכחית, אם לא תגונה מיידית, משקפת כנראה הלך רוח רחב הרבה יותר ביהדות החרדית האשכנזית, אשר עבר את אישור ה"ועדה הרוחנית" המפקחת על התכנים המודפסים בעיתון".