כלים

ניצחון מוחץ לתא מפלגת העבודה בבחירות לאגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב: אורי רשטיק ימשיך לכהן כיו"ר האגודה

בחירות למועצת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב(צילום:אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב)

תא הסטודנטים "הדור החדש", המזוהה עם מפלגת העבודה, ניצח הערב יום ד', 11.1.12, בבחירות למועצת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב ברוב מוחץ. על פי תוצאות הבחירות שפורסמו לפני שעה קלה, נבחרו 44 נציגים המזוהים עם תא "הדור החדש", מתוך 75 נציגים במועצה. תא "הדור החדש" פעיל כבר 28 שנים, ובמשך 27 שנים מתוכן הוא מחזיק במרבית הנציגים במועצת האגודה.

יתר הנציגים במועצה החדשה מזוהים עם תא "חד"ש" (5 נציגים), תא "מרצ" (נציג אחד) ו- 3 מהם מועמדים עצמאיים. הקואליציה צפויה לכלול 8 נציגים נוספים המשתייכים לוועד הסטודנטים לרפואה, ו-4 המשתייכים לוועד הסטודנטים למשפטים, המצויים בקואליציה עם תא "הדור החדש".

21 הקלפיות הממוחשבות, שנפרסו ברחבי הקמפוס, נפתחו בשעה 09:00 וננעלו בשעה 19:00. לא נרשמו אירועים מיוחדים במהלך ההצבעה. אחוז ההצבעה מבין בעלי זכות הבחירה עמד על 24%, הנחשב לגבוה מאוד יחסית למערכות בחירות קודמות. אחוז ההצבעה הגבוה נובע מהרצון של הסטודנטים להיות מעורבים בנעשה בקמפוס ובחברה בכלל, כתוצאה מהמאבק החברתי כלכלי שהחל בקיץ האחרון. בשבועיים הקרובים תתכנס מועצת אגודת הסטודנטים ותבחר את בעלי התפקידים לשנה הקרובה באגודה. אורי רשטיק, העומד בראש תא "הדור החדש", ימשיך להוביל את האגודה בשנה הקרובה.

עם היוודע התוצאות אמר אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב: "אנחנו שמחים על הבעת האמון של הסטודנטים, שהראו היום שהם תומכים באג'נדה שאנו מובילים, ומאמינים במעורבות חברתית ובאקטיביזם סטודנטיאלי, שבלטו במיוחד בהתגייסות של אלפי סטודנטים וסטודנטיות למאבק החברתי כלכלי בקיץ האחרון. אחוזי ההצבעה הגבוהים מעידים על כך שלציבור הסטודנטים אכפת מהמתרחש בקמפוס ומחוצה לו וחשוב לו להיות מעורב ולהשפיע. מועצת אגודת הסטודנטים היא האספה הכללית של העמותה ואחוזי ההשתתפות הגבוהים של הסטודנטים מראים כי אנו בפתחה של שנה של עשיה ומעורבות. אנו מודים מעומק הלב לציבור הסטודנטים על האמון שנתן בנו. בשנה הקרובה מוטלת עלינו האחריות להצדיק את ההישג הזה".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…
מרס 05, 2019

עיצוב גרפי קורסים

העולם המודרני מציע לנו אין סוף קורסים, קורסים בתחומים שונים מהם פיזיים ומהם וירטואליים.…