כלים

בורסת היהלומים הישראלית קיימה אירוע הוקרה מיוחד לתורמי "קרן הרווחה- חברים למען חברים". נשיא הבורסה, יאיר סהר, אמר: "בורסת היהלומים הישראלית היא קהילה מקצועית- חברתית שתומכת בחבריה, אני שמח לראות כי קיימת היענות בקרבנו, חברי הבורסה, לתרום ולממש את הערבות ההדדית בינינו גם באופן זה"

"קרן הרווחה- חברים למען חברים" הוקמה במטרה להעצים את המודעות החברתית של חברי בורסת היהלומים הישראלית ברוח הערבות ההדדית העומדת בבסיס פעילותה של הבורסה מאז הקמת עד היום.

המקורות הכספיים של הקרן מתבססים על תרומות של חברי בורסת היהלומים. הקרן מעניקה סיוע כספי לעוסקים והפועלים בענף היהלומים, הזקוקים לתמיכה כספית לצרכי מחיה או בריאות.

יזמה זו היא נדבך נוסף בפעילותה העניפה של בורסת היהלומים הישראלית למען הקהילה. באירוע השתתפו עשרות מהתורמים לקרן הרווחה.

נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יאיר סהר, אמר באירוע: " כבר כשכיהנתי כמשנה לנשיא הבורסה כיו"ר ועדת הרווחה, נחשפתי בצורה אינטנסיבית לציבור דומם שחי בקרבנו שאינו מצליח 'לגמור את החודש'. אנשים שבריאותם נפגעה, אנשים שלא הסתגלו לשינויים הדרמטיים שחלו במבנה ענף היהלומים העולמי, ואחרים. בורסת היהלומים הישראלית מהווה מיום היווסדה, נוסף על היותה פלטפורמה עסקית, גם קבוצה חברתית הדואגת לצרכי חבריה. אני שמח לראות כי קיימת היענות בקרבנו, חברי הבורסה לתרום ולממש את הערבות והאחריות ההדדית בינינו גם באופן זה."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS