חברי מועצות מקומיות: החזירו את פעילות הרכבת בשבת!

קרדיט: שאטרסטוק

מכתב שעליו חתומים חברי מועצות מקומיות מרחבי הארץ נשלח לשרה התחבורה מירי רגב בדרישה להחזיר את פעילות הרכבת בשבת. מכפר סבא חתמו רק חברי סיעת מרצ.

קרא עוד...

טכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון רחובות וכבישים לראשונה בגבעתיים

מכשיר לניקוי רחוב

גבעתיים מתחדשת בטכנולוגיה חדשנית בתחום ניקיון הרחובות ונראות פני העיר.

פיילוט ראשון מסוגו ייערך בגבעתיים: מכשירי ניקיון מיוחדים נכנסו השבוע לשימוש בעיר. מדובר במכשיר אוטומטי, קל לתפעול, ירוק וידידותי לסביבה, בעל יכולת שאיבה ושטיפה עוצמתית.

אם נתקלתם השבוע במכונות ניקיון שנדמה שהגיעו מהמאה הבאה, אז תדעו שמדובר במכשירי שאיבה ושטיפת רחובות שנחתו מאיטליה היישר לגבעתיים. המכשיר פועל בטכנולוגיה ירוקה ואינו מזהם את הסביבה, ופועל באופן אוטומטי באמצעות חיישנים.

המכשור החדשני יאפשר ניקיון יסודי של רחובות ומתחמים ציבוריים, יבטל את הצורך בשימוש בשיטות מסורתיות (מטאטא ופח אשפה) ויעניק לעובדי הניקיון את ההזדמנות ליהנות מעבודה יעילה ונוחה יותר, תוך שהם מפעילים את המכונות באופן אוטומטי וללא מאמץ פיזי.

את המכונות הייחודיות, מביאה לארץ חברת "מטא.טק" והן מבוססות על טכנולוגיה חדשנית שכבר פועלת כיום ברחבי אירופה, אסיה, צפון אמריקה ואוסטרליה.

אמיל ברגינר, בעלים ושותף בחברת מטא.טק, משתף: "זה צעד משמעותי הן טכנולוגית והן אקולוגית, מדובר במוצר חדשני שישפר את איכות החיים שלנו. אני שמח על שיתוף הפעולה עם עיריית גבעתיים ובטוח שהתושבים ייהנו מיעילות הטכנולוגיה החדשה. פריצת דרך ראשונה מסוגה."

לא רק בספורט: הקמפיין המפתיע של אבי מלר

קמפיין חדש לתושבי הערים המעורבות בבחירות המוניציפליות הקרובות

הושק קמפיין חדש לתושבי הערים המעורבות בבחירות המוניציפליות הקרובות

קרא עוד...

הסכסוך שעלול לעכב את פתיחת עונת הכדורגל

סכסוך עבודה הוכרז בין ועד שופטי הכדורגל להתאחדות לכדורגל

חשש כבד לפתיחת עונת המשחקים בכדורגל הישראלי:
סכסוך עבודה הוכרז בין ועד שופטי הכדורגל, בייצוג ההסתדרות הלאומית, להתאחדות לכדורגל

קרא עוד...

שוב זה קורה: פועל בניין נפצע כשנפל מגובה

יוקנעם עילית: גבר בן 32 נפל מגובה - מצבו בינוני

יוקנעם עילית: גבר בן 32 נפל מגובה - מצבו בינוני

קרא עוד...

אפקט מראה שחורה: Act News

אפקט מראה שחורה: act news

חברת חדשות ה-AI של מירי מיכאלי ומשה קלוגהפט, השיקה הבוקר מהדורת חדשות המורכבת מאווטארים בלבד - הכתבים הבכירים קיבלו התחייבות כי כל דיווח של דמות ה-AI שלהם יאושר לפני השידור.

קרא עוד...

עובדי רשת החשמל הוותיקה במדינה התאגדו בהסתדרות הלאומית

טרקלין חשמל

טרקלין חשמל היא רשת העוסקת בשיווק ומכירת מוצרי אלקטרוניקה וחשמל ביתיים עם פריסה של למעלה מ 50 סניפים ברחבי הארץ. החברה נמצאת בבעלות איש העסקים שאול זילברשטיין. הרשת הוקמה בשנת 1948 ונכון להיום הינה הרשת הוותיקה ביותר בענף החשמל. הרקע להתאגדות העובדים הינה רצונם להתחיל להיות מתוגמלים על עבודתם כאשר הינם צופים פניהם לעובדי שאר הרשתות המקבילות אשר מאוגדות בהסתדרות הלאומית כגון: שקם אלקטריק, מחסני חשמל, הום סנטר, ACE, ח.י ועוד...

מוועד הפעולה נמסר: ״הגיע הזמן שגם עובדי טרקלין יזכו לתנאים ראויים, אנחנו מעריכים מאוד את ההנהלה ואוהבים את החברה ומצפים לעבוד יד ביד ובשיתוף פעולה מלא עם הנהלת החברה על מנת שטרקלין תמשיך להצליח ולהוביל בזכות האנשים שלה"

איתמר שרוני, מנכ״ל הנהלה פעילה בהסתדרות הלאומית: ״אנו מברכים את עובדי טרקלין חשמל על הצטרפותם להסתדרות הלאומית ומתחייבים לפעול לרווחתם וקידומם המקצועי והכלכלי. בשעות האחרונות פנינו לבעלים ומנכ״ל החברה והודענו על התאגדותם של העובדים. מצפים לשיתוף פעולה למען עובדי החברה״.