שיגרה באשקלון - במרכז הטניס בעיר שהפכה יעד לטילי גראד הוצבו השבוע 4 מיגוניות פעמון לביטחון המתאמנים במרכז. המיגוניות, שנתרמו במסגרת גיוס כספים ע"י ארגון מארצות הברית, נועדו לשמירת השגרה במרכז עבור הילדים והמבוגרים המתאמנים במגרשים

במסגרת גיוס התרומות עבור העיר אשקלון, הוצבו השבוע 4 מיגוניות-פעמון שנתרמו למרכז הטניס באשקלון ע"י ארה"ב, והוצבו בצמוד ל- 17 המגרשים הפועלים במרכז. בסמוך לכל 2-3 מגרשים הוצבה מיגונית פעמון אשר תשמש את המתאמנים במרכז בשעת חירום והסלמה במצב הביטחוני. כל מיגונית שוקלת כ- 10 טון ויכולה להכיל 12 מבוגרים ו-16 ילדים, ועלות התרומה לרכישת המיגוניות עומד על 130 אלף שקלים.

במרכז הטניס באשקלון מתאמנים מעל ל- 400 ילדים ו- 100 מבוגרים במהלך השבוע. בימים של שיגרת חירום, מרכז הטניס היה מפסיק את פעילות המגרשים, מאחר והאימונים התבצעו תחת כיפת השמיים וללא מיגון מתאים עבור האוכלוסייה המגיעה להתאמן. הצבתן של המיגוניות בשטח המרכז מעניקה ביטחון והגנה עבור התושבים המגיעים למרכז.

מנהל מרכז הטניס, שעיה אזר: "אני שמח על הצבת המיגוניות במרכז, ומקווה שלא נצטרך לעשות בהן שימוש בתקופה הקרובה. הן יתנו את המענה עבור האוכלוסייה המתאמנת במרכז גם במצב של חירום. אין ספק שזה תורם לתחושת הביטחון של כולנו".