חטיבת נכסים מניבים מקבוצת אפריקה ישראל להשקעות, החליטו לאמץ את חניכי תוכנית "השחר", תוכנית מנהיגות לבני העדה האתיופית בתנועת בני עקיבא. במסגרת פרויקט האימוץ, יפגשו עובדי חטיבת הנכסים המניבים עם חניכי התוכנית בכדי לחשוף אותם לעולם העסקים ולהכשיר אותם כמנהיגים וכיזמים בעתיד

כלים

מחר, יום חמישי (26.1) יתקיים אירוע השקה בגלובל פארק שבלוד. לאירוע יגיעו עובדי אפריקה נכסים אשר יתנדבו במשך השנה הקרובה וכמובן חניכי תוכנית השחר בלוד. אחרי ההכרות בין כל הנוכחים, יתפנו העובדים והחניכים לסדנת קולינריה בה יכינו העובדים והחניכים אינג'רה, דאבו (לחם אתיופי), בונה- קפה אתיופי עשוי טבעי.

שיתוף פעולה זה יפרה ויעשיר את כל המשתתפים בו. החניכים ייהנו וילמדו מהעובדים של אפריקה נכסים על עולם העסקים ואף אולי בעתיד יפתחו בפניהם משרות ועובדי אפריקה נכסים יעשירו עצמם בעולם חדש שלא הכירו קודם לכן.

דני הירשברג מזכ"ל תנועת בני עקיבא: העובדה שהקהילה העסקית רואה את עצמה שותפה ואחראית למרחב הציבורי מחמם את הלב. שיתופי הפעולה הנוצרים לארונה הם פרי ראיה בהירה ואחראית של בעלי ההון במדינה הלוקחים אחריות ונותנים לתנועת הנוער בני עקיבא לבצע שליחותם ביד רמה.

אבי ברזילי מנכ"ל אפי אירופה ומשנה למנכ"ל אפריקה נכסים מוסר כי: אנו תקווה כי פעילותנו זו למען הנוער האתיופי תצמצם פערים, תסייע לחלשים ותתרום לחוסנה של החברה, שאנו חלק ממנה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 21, 2019

פעילותו החברתית של מתן דהן

מתגייסים למען הקהילה
יול 16, 2019

להיות מוכנים מראש - צוואות וירושות

מאמרים - חברתי
יול 15, 2019

דרכו של ברוך עטאלי

זכויות האדם
יונ 24, 2019

איך לבחור ברז למטבח

מאמרים - חברתי