כלים

אפליקציית פייסבוק חדשה תוודא עבורכם מי מהאורחים מגיע לחתונה וגם תעלה תמונות מהאירוע בזמן אמת

אפליקציית פייסבוק חדשה וייחודית לניהול מוזמנים תחסוך לכם שעות של טלפונים וכאב ראש ותוודא עבורכם מי מהמוזמנים לחתונה צפויים להגיע. האפליקציה שפותחה עבור גלריית 'לורנס' לאירועים שביפו העתיקה, עתידה לנהל עבור החוגגים את רשימות הגעת המוזמנים לאירוע.

ככה זה עובד - הזוג ייכנס לאפליקציה עם קוד שיקבל מגלריה 'לורנס', יעלה את הזמנת החתונה כתמונת האירוע ולאחר מכן יסמן את כל חבריו שהוזמנו לאירוע ואשר יש להם דף בפייסבוק. האפליקציה תשלח הודעה בה יתבקשו המוזמנים לסמן אם הם מגיעים או לא לאירוע.

את תשובות המוזמנים תזין האפליקציה בדו"ח מסודר שיימסר לזוג לפני האירוע. בנוסף, האפליקציה תאפשר העלאת תמונות בזמן האירוע ישירות לאלבום ייעודי שהוכן מראש. האורחים יוכלו להיכנס לאלבום האירוע באמצעות qr code בסמארט-פון, למצוא את עצמם בין החוגגים ולתייג חברים.

אלדד אהרוני, הבעלים של גלריית 'לורנס' לאירועים: "חתונה היא האירוע המשמעותי ביותר של כל זוג וככזה הוא מצריך תכנון והכנות מראש. אנו ב'לורנס' מבינים את הלחץ בו שרויים הזוגות ומנסים להקל עליהם ולהשאיר בידיהם רק את המטלות המהנות שכרוכות בהפקת אירוע. היום אנו גאים להשיק אפליקציה חדשה שתוריד מהזוגות המתחתנים את נטל ניהול המוזמנים ותאפשר להם להתחתן בכיף ועם פחות דאגות".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS