מתוך התערוכה "רטרוספקטיבה של סדרות". צילום: יאיר חובב

התערוכה "רטרוספקטיבה של סדרות", שמוצגת החל מה-11 באוגוסט ב"בית האמנים" בתל אביב, מסכמת 20 שנות יצירה בפן אחד של עבודתה האמנותית של ליאת פולוצקי – סדרות. הרעיון לתערוכה עלה בדעתה מתוך התבוננות בתערוכתה האחרונה ב"מוזיאון הטבע" בירושלים, שבה בלט מגוון של סדרות ציורים בצבעי מים ובצבעי שמן – חלקם ציורים בודדים בגודל אחיד אשר חוברו לסדרה, ואחרים צוירו מלכתחילה כסדרה על דף נייר אחד או הוצמדו יחד במתכוון לתמונה פנורמית רציפה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

שוקלים להתחיל בקרוב לימודי צילום ועריכה? ככל הנראה אחד מהדברים העיקריים שיעסיקו אתכם זה מה יש לשוק להציע לכם ביום שאחרי הלימודים. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו במצב שבו לא תהיה לו עבודה. אתם משקיעים לא מעט זמן ומאמץ על מנת שתוכלו להתחיל בקריירה חדשה שתהיה כמובן גם מתגמלת. אז רגע לפני שאתם מתחילים את הקורס ואת הלימודים, כדאי לכם להבין מה מחכה לכם ביום שאחרי. מאוד יכול להיות כי לאחר תשמעו מה יש לשוק להציע לכם, ההחלטה שלכם תהיה בלב שלם.

קרא עוד...

צילום הוא אחד מאותם התחומים המקצועיים שכולנו עוסקים בו במידה מסוימת בחיי היום יום. ברגע שהטלפונים החכמים נכנסו לחיינו, הצילום הפך להיות הדרך הטובה ביותר לתעד כל רגע, קטן כגדול בחיים, וליצור תקשורת בין אנשים. אבל אם אתם לא מסתפקים בחוויית צילום של מכשיר נייד וחשוב לכם להפוך את התחביב לקריירה, הבחירה להשקיע בעצמכם באה לידי ביטוי בהרשמה לחוויה של לימודי צילום אצל מומחים בתחום. היום יש כל כך הרבה מומחים שמציעים לכם את החוויה הזו, וההחלטה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. כדי לבחור נכון קורס לימודי צילום, אתם צריכים לדעת למה לצפות. ובמדריך הקרוב, נסייע לכם להבין מה לומדים במהלך הקורס ולמה אתם יכולים לצפות מהמדריכים שלכם.

קרא עוד...

מסיכת דגל ישראל. צילום: יהודית הרפז

לרגל יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל מציגה האמנית והצלמת יהודית הרפז, תערוכת צילומים מיוחדת של 72 תמונות צבע בהם מככב דגל ישראל. במהלך העשור האחרון הסתובבה יהודית הרפז ברחבי הארץ ובעולם וליקטה תמונות ייחודיות של דגל ישראל. התערוכה היתה אמורה להיפתח בארוע פתיחה מרגש ערב יום העצמאות אך בשל הקורונה החליטה להעלות את התערוכה לאתר ולאפשר לכל חובבי הדגל לצפות בתערוכה און ליין

קרא עוד...

אם אתם רוצים לראות הופעה של האומן האהוב עליכם בחו"ל ולא לחכות עד שיגיע לארץ, או שאתם רוצים לחוות חוויה של פעם בחיים ביחד עם הבן זוג או עם החברים הקרובים, אתם חייבים להזמין כרטיסים למופעי חו"ל.

קרא עוד...

הזמנת פרחים

אם אתם מחפשים את המתנה האולטימטיבית עבור אירוע מיוחד כגון: יום הולדת לאישה יקרה וחשובה לליבכם, הרי שכדאי שתתחילו בלשלוח לאותה האישה זר פרחים מעוצב, ייחודי ויוקרתי, אשר יעניק לה את ההרגשה הטובה ביותר שיכולה להיות. משלוח של זר פרחים מעוצב, ריחני ויפה, זהו דבר אשר בכוחו להעניק את ההרגשה הטובה ביותר עבור כל אישה שמקבלת אותו. כמובן, שבטרם בוחרים את הזר, יש לבחון היטב איזה סוגי פרחים כדאי לשלב, מה ניתן להוסיף לזר בכדי לייחד אותו ועוד. בסופו של דבר, על מנת ליצור זר ייחודי, יש צורך להשקיע לא מעט מחשבה.

קרא עוד...

אילוסטרציה(pixbay)

שמאות רכוש היא תחום רחב, זאת מכיוון שיש סוגים רבים של רכוש ודרושה מומחיות כדי להעריך שוויים של פריטים כאלה ואחרים. מסיבה זו שמאי פרטי עשוי להתמחות בסוג מסוים של רכוש, כך למשל ישנם שמאים העוסקים בהערכת שוויים של תכשיטים, אחרים מתמחים ברהיטים עתיקים, בציוד מיוחד של בעל מקצוע ועוד. תחום שמאות מוכר עוסק בהערכת שוויין של יצירות אומנות, במיוחד פסלים וציורים. שירותיו של שמאי רכוש המתמחה בתחום האמנות עשויים להידרש כאשר מבוצעת עסקת אומנות, לצורך רכישת פוליסת ביטוח מתאימה, במקרה של גניבה או נזק ליצירה, או כדי לאפשר חלוקת רכוש במהלך גירושין, או לצרכי מיסוי או פשוט כדי לאפשר לבעלי יצירה לדעת כמה היא שווה.

קרא עוד...