מי שלא נכח בסשן צילומי ניו בורן, לא בהכרח יודע, שהתמונות היפות והקסומות של התינוק הקטנטנן והשברירי כרוכות בהרבה הכנות, תכנון, השקעה... והמון תשומת לב לפרטים הקטנים. התינוק לא שוכב בצורה מסוימת במקרה, הצלמת צריכה מיומנות גבוהה וניסיון רב בצילום תינוקות רכים שרק נולדו, על מנת לדעת כיצד להניח את התינוק בתנוחה נכונה שנוחה לו, בצורה יפה ומחמיאה שייראו את פניו היטב, ולצלם מזוויות מחמיאות.

קרא עוד...

משלוחי פרחים

כולם אוהבים לשמוח, לחגוג וליהנות. אירועים הם הזמן של המשפחה והחברים להתאסף יחד ולציין משהו משמעותי, כמו חגיגת נישואין, הולדת ילד, בר מצווה או אפילו ערב גיבוש בעבודה. יש המון סוגי אירועים ותחום עיצוב האירועים משגשג מתוך ההבנה שיש לחשיבות של עיצוב סביבת האירוע בהשפעה על האווירה החיובית והחגיגית בתוכו. אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתחום הוא הפרחים ולשם כך קיימים משלוחי פרחים בהרצליה ובכל הארץ שמאפשרים לקשט כל שימחה ולהעניק לה טאץ' פרחוני וססגוני שעושה שמח בעיניים ובלב.

קרא עוד...

תערוכה קבוצתית - חפץ - מרכז רוטשילד תא-16.11-16.12.17

עיריית תל אביב-יפו תפתח השבוע את התערוכה הקבוצתית "חפץ" העוסקת בנושא "מגדר, וכיצד הוא מגדיר אותי", במנעד שבין חפצים והחפצה. התערוכה תתקיים במסגרת שבוע האיור ובשיתוף קרן רוטשילד ואיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בישראל. בתערוכה ישתתפו 30 יוצרים מתחומים שונים - מאיירים, אנימטורים, מעצבים, קרמיקאים ועוד, שנפגשו ויצרו במשותף במעין חממה את פרשנותם למונחים "חפץ" ו"החפצה". התערוכה תפתח שורה של אירועי תרבות ושיח בנושאים "חפץ" ו"החפצה" שבשיאם תתקיים העצרת השנתית למאבק באלימות כלפי נשים ב-23 לנובמבר בת"א.

קרא עוד...

תערוכת "שונים ביחד" – מאורגנת ע"י בית דניאל, מרכז היהדות הרפורמית בת"א, בשיתוף דיזינגוף סנטר

הזמנה לתערוכה: תערוכת "שונים ביחד" – מאורגנת ע"י בית דניאל, מרכז היהדות הרפורמית בת"א, בשיתוף דיזינגוף סנטר, וכוללת 22 יצירות של תלמידים בנושאי סובלנות, קבלת האחר וקיום משותף – היא חלק מיזם בינ"ל בשםEmbracing Our Differences שהחל בארה"ב לפני למעלה מעשור.

קרא עוד...

Cycles of Life מעגל החיים - TED BARR

Cycles of Life מעגל החיים - TED BARR תערוכת ציוריו של האמן טד בר. אוצר התערוכה: יוחנן הרסון. 28– 15ביוני בחלל ארט מרקט בתל אביב. מי אנחנו? לאן אנו צועדים? מה תפקידנו על פני האדמה? אלו השאלות אותן שואל וחוקר האמן טד בר, במסע ארוך של חיפוש משמעות בחיי האדם ויצירתו"

קרא עוד...