מפלגות האופוזיציה ותנועות השמאל בישראל חברו הערב לצעדה ועצרת המונים נגד ממשלת נתניהו וסירובה למדינה פלסטינית. בצעד חסר תקדים, התייצבו הערב המונים בכיכר רבין בתל אביב וקראו לממשלה להכיר במדינה הפלסטינית בגבולות 1967, שבירתה ירושלים. בין המארגנים: מפלגת העבודה, חד"ש, מרצ, שלום עכשיו, לוחמים לשלום ועוד ארגונים רבים

ח"כ מוחמד ברכה, יו"ר חד"ש, אמר ש"צעקת ההמונים היום בתל אביב היא הקול השפוי בישראל. על העולם לדעת שיש קול אחר במדינה הזו שמתנגד לממשלת הדמים של נתניהו. צעקת ההמונים היום היא צעקת אמת נגד המשך הכיבוש והדיכוי, נגד מדיניות ההרפתקה של ממשלת נתניהו, ברק וליברמן באזור ולמען עתיד של שלום לנו ולדורות הבאים".

ח"כ דב חנין מחד"ש שנאם הערב בעצרת אמר כי: "מחנה השלום חוזר לזירה למאבק הגורלי בתולדותינו. אזהרות ראשי מערכות הבטחון מסכנותיה של מלחמת חורבן נוראה רק מחדדות את הצורך להיאבק על החלופה. אנחנו אומרים הערב לציבור הישראלי: נתניהו אכן מוביל לאסון - אסור ללכת אחריו לשם. יש דרך אחרת! שלום של שתי מדינות ושתי בירות בירושלים הוא לא רק חיוני. הוא גם אפשרי".

בעצרת נאמו הערב: ח"כ נינו אסבזדה (קדימה), ח"כ דניאל בן סימון (העבודה), ח"כ דב חנין (חד"ש), ח"כ זהבה גלאון (מרצ), ראמז גראייסי (ראש עירית נצרת), עאידה תומא סלימאן (ורכת ראשית של היומון אל איתחאד ומנכל"ית עמותת נשים נגד אלימות).