אלכוהול מזוייף

(הדופק הפלילי)

עברה בקריאה טרומית הצעת חוק "המלחמה בזיוף האלכוהול". ההצעה של ח"כ פאינה קירשנבאום, (ישראל ביתנו), תסייע למגר את תופעת ייצור, יבוא ומכירת משקאות אלכוהוליים מזוייפים ותגביר את יכולת האכיפה של רשויות החוק בעניין זה. ח"כ קירשנבאום: "אני שמחה שהצעת החוק עברה בקריאה טרומית ומצפה שתעבור חלק גם בקריאה ראשונה. ייצור ומכירה של משקאות מזוייפים הפכה למכת מדינה של ממש."

(הדופק הפלילי)

וועדת השרים לחקיקה אישרה היום את הצעת החוק של ח"כ פאינה קירשנבאום, אשר תסייע למגר את תופעת ייצור, יבוא ומכירת משקאות אלכוהוליים מזוייפים ותגביר את יכולת האכיפה של רשויות החוק בעניין זה. ח"כ קירשנבאום: "ייצור ומכירה של משקאות מזוייפים הפכה למכת מדינה של ממש. הצעת החוק שלי תביא לפיקוח הדוק על כל התהליך שעובר על משקאות חריפים, מהיצרן או היבואן ועד לצרכן, ותמנע מקרים קשים של הרעלה או נזק בריאותי כתוצאה מצריכת משקה מזוייף."

(הדופק הפלילי)

מחר תעלה לוועדת השרים לחקיקה הצעת חוק של ח"כ פאינה קירשנבאום, אשר תסייע למגר את תופעת ייצור, יבוא ומכירת משקאות אלכוהוליים מזוייפים ותגביר את יכולת האכיפה של רשויות החוק בעניין זה. ח"כ קירשנבאום: "ייצור ומכירה של משקאות מזוייפים הפכה למכת מדינה של ממש. הצעת החוק שלי תביא לפיקוח הדוק על כל התהליך שעובר על משקאות חריפים, מהיצרן או היבואן ועד לצרכן, ותמנע מקרים קשים של הרעלה או נזק בריאותי כתוצאה מצריכת משקה מזוייף."