אלי שביט

נוצר ב-30.08.2014 04:08
(מאמרים - כלכלה)

מאת אלי שביט

"מי שנלחם - יכול להפסיד

אבל מי שלא נלחם - כבר הפסיד"

החיים הם מלחמה אחת גדולה. כל מצב ומצב שבו אנו נמצאים דורש מאיתנו לשלוף נשק, לחשוב ולחרוץ גורלות. מפחיד לדעת שכל זה בידינו ובאחריותנו.

אין ברירה אלא לנסות ולהשתמש בכוח הזה שטמון בנו, אחרת מוטב שנרים ידיים. למה לנו להרים ידיים ולהתייאש? האם המערכה קשה מדי?

נכון שהמערכה קשה, מורכבת ודורשת המון מאמץ, אבל מי שלא מנסה - לעולם לא יצליח.

על אותו משקל, ההפסד הוא נחלת מי שהרים ידיים עוד לפני שיצא למלחמה על חייו. ההפסד נתון לשינוי מיידי בכל רגע בחיינו, והוא, אם כן, באחריותנו הבלעדית.

אתם תחליטו האם להילחם, ובכך תחרצו את גורלכם בכל מקרה: לניצחון או הפסד. קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי של אלי שביט נועד כדי להתוות את דרך החיים החדשה שלכם.

מי שנלחם

בהצלחה,

אלי שביט

(מאמרים - כלכלה)

יכול להיות שהגעתם למבוי סתום? האמת היא שזה קורה ללא מעט אנשי עסקים, ונוחת עליהם בהפתעה גמורה כרעם ביום בהיר. איך מתגברים עליהן? האם יש דרך מוכחת שתוציא אתכם בבטחה מהבוץ התובענית? האמת היא שגם אתם יודעים שאין כזו, שאין דרך פלאים שתוביל אתכם לצאת מהבוץ. אז מה עושים במצב כזה? קודם כל והכי-הכי חשוב, לדעת שאין בעיות ללא פתרון. הפתרון תמיד קיים ונמצא שם, צריך פשוט לחפש אותו, וברוב הפעמים יש לעבור תהליך כדי להגיע אליו סוף כל סוף.

תאמינו שיש פתרון, ותאמינו שהוא יגיע. תמיד יש מוצא, קצה חוט זעיר, שיכול לנחות עליכם במפתיע ולבשר על כך שעליתם לדרך המלך העסקית. עד אז, עליכם להאמין שתגיעו לשם, כיוון שתמיד יהיה מוצא שיחכה מעבר לפינה. זה רק עניין של זמן, כוח ומחשבה מאומצת עד שתגיעו לבסוף למחוז חפצכם. הפתרון קיים, והוא עוד יבוא, תאמינו או לא. ככה זה בעסקים.

אני, אלי שביט, מנטור ואיש עסקים, מלווה אנשי עסקים בתחילת דרכם, ומגלה לא פעם את התפישות השגויות שמביאות אותם למקומות לא נכונים, כאלה שהם לא חלמו עליהם. אני תמיד מבהיר בפניהם שזה לא סוף העולם - אלא רק מקפצה שהחיים זימנו ושאפשר להתעלות עליה בקלות וללא מאמץ, תמיד מנסה להוכיח להם שקיים מוצא ושעליהם למצוא אותו ולגשש את דרכם אליו.

בקורס סטארט אפ של אלי שביט מקבלים הסטונדנטים כלים מעשיים שיקדמו וידרבנו אותם הלאה, לעבר ההצלחה הכל כך מבוקשת. באתר של קורס סטארו אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי מחכים לכם כל הפרטים.

אין

 בהצלחה,

אלי שביט

(מאמרים - כלכלה)
על פי התחזיות פשיטות של חברות ועסקים בעולם יגדלו בשנה ב-8%, מדובר בהיקף גדול מאד של עסקים, חברות, תאגידים ועצמאיים שיפסידו את התחתונים שלהם ויפלו. את התחזית הזו פרסמה לאחרונה יולר הרמס, חברת ביטוח האשראי הגדולה בעולם. על פי הסקירה של חברת ביטוח האשראי יולר ורמס, השיפור במצב הכלכלי במדינות היורו עשוי להגיע, ככל הנראה, רק ב-2014, אבל גם אז צפוי גידול נוסף של כ-2% במספר החברות והעסקים שיפשטו רגל. המדינות בהן קיימת סכנה גדולה ביותר לפשיטות רגל הן ברזיל, ספרד ובלגיה. על פי הערכות שיעור האבטלה במדינות אלה ובמדינות נוספות ברחבי אירופה ימשיך לעלות ויגיע למעלה מ-25% בדיוק כמו שקורה במדינות כמו יוון וספרד. הנתונים הקשים מראים כי ממוצע האבטלה בגוש היורו יעלה השנה ל12.3% לעומת 11.5% אשתקד. נתון אופטימי קטן שעלה בסקירה של חברת האשראי מתייחס לשוק האמריקאי, שם צפויה האבטלה לרדת ל-7.7% ולכ-7% בשנת 2014 לעומת המצב הנוכחי כיום – 8.1% אבטלה. גם היקף פשיטות הרגל בארצות הברית אמור לרדת וזו סיבה קטנה גדולה לאופטימיות. ובכן, כולם מבינים את הסכנה הגדולה בפשיטת רגל, וכולם מבינים עד כמה לא כדאי ולא מומלץ להיות שכיר שמרוויח  כלום וחי על הקצה. אם להיות עצמאיים אז רק כשיש את הכלים לפתוח עסק עצמאי מאפס, ללא הון התחלתי, עם אפס סיכונים ומקסימום כלים להצלחה. רק קורס סטארט אפ של אלי שביט יכשיר אותך לפתוח עסק משלך עם סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים איך להקים עסק חדש מאפס ולבנות אותו נכון שלב אחרי שלב כך שהסכנות של פשיטת רגל, הפסדים וכו' יהיו רחוקים ממך. למה? כי תעבור שלב שלב תחנה תחנה ותלמד את כל השלבים לבניית עסק בריא ומרוויח בלי לקחת סיכונים כמו שהרבה מאד אנשים ועסקים לוקחים היום. להרשמה לקורס סטארט אפ ולקבלת המדריך החינמי www.start-up.co.il
(השקעות ויזמות)

_1

אלי שביט, מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי הוא אחד מהיועצים המבוקשים והמובילים בישראל. את פרויקט סטארט אפ הקים אלי שביט בשנת 2009 ומאז ועד היום עברו את הקורס אלפי סטודנטים שהצליחו להקים עסק חדש ללא הון התחלתי והפכו לעצמאים מצליחים.

(מאמרים - כלכלה)

אלי שביט, איש עסקים ,יזם ומייסד רשת אתרים לייעוץ והכוונה עסקית, השיק אתר חדש בשם ishavit .

(השקעות ויזמות)

כולם רוצים להיות חופשיים ולהרגיש חופשיים כי באמת אין מחיר לחופש! אנחנו חולמים על יותר זמן פנוי לטיולים ובעיסוק בתחביבים האהובים עלינו ואנחנו חולמים על כסף שיאפשר להשיג את כל המטרות. אבל מה קורה כשאנחנו סובלים מנידודי שינה ומתעוררים בבוקר יום ראשון לעוד יום עבודה ארוך, ומתבוננים בארבעה שמחכים אחריו...החלום הזה נראה רחוק מאי פעם

(מאמרים - כלכלה)

חג העצמאות מסמל את העצמאות של המדינה שאחרי 2000 שנות גולה, זכתה בעצמאות עליה הכריזה ב-14 במאי  1948. הנה טיפים שיכולים לעזור לכל אחת ואחד מאיתנו לצאת לעצמאות כלכלית ולציין מעבר ממצב של שכיר למצב של בעל עסק פרטי מצליח

(השקעות ויזמות)

האינטרס של הבנקים הוא להעניק כמה שיותר הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים שתלויים באשראי כמו אוויר לנשימה. אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ מלמד איך אפשר להקים עסק או להסתדר בעסק קיים בלי להשתעבד לבנקים ולהלוואות מיותרות. אלי שביט מציע לאנשים שרוצים לפתוח עסק חדש להשקיע בלימודים בקורס סטארט אפ כדי לא להיכנע לאיומים של סגירה ומצד שני מציע לעסקים קיימים קורס מיוחד להכפלת הרווחים – גם כאן ללא הלוואות מהבנקים. נשמע מעניין. היכנסו לאתר של אלי שביט ותלמדו על איך מקימים עסק ואיך מכפילים את רווחי העסק שלכם ללא הון התחלתי

(השקעות ויזמות)

מה המשותף ליזמים, מנהלים, בעלי עסקים וסטארט אפיסטים אשר הצליחו לפרוץ דרך ולהקים עסק חלומות משלהם? מה התכונות הדרושות כדי להצליח בעסקים? מהם החושים הדרושים כדי לבצע את הבחירות הנכונות בחיים בדרך ליצירת עסק חלומי מצליח ומשגשג?  האם יש טיפוס מיוחד של יזם מצליח? האם יש תכונה משותפת למצליחנים?  ואן כן מה התכונה המייחדת את כל אלה שהצליחו לבנות לעצמם עסק/חברה או מיזם מצליח?

(השקעות ויזמות)

alt

מי לא חולם על עסק פרטי משלו שמייצר מאות אלפי שקלים ומיליונים מידי חודש, אבל רוב האנשים חיים בביצה שלהם, שבויים בפנטזיות ובמציאות הבלתי אפשרית מבחינתם. אז אם אתם רוצים להפוך לבעלים של עסק עצמאי מצליח חשוב שתקראו את הטיפים הבאים של אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ לפתיחת עסקים חדשים