אלי גונן

(תיירות בארץ)
שר התיירות יריב לוין, אלי גונן, מאיר יצחק הלוי וניר ברקת. צילום: נמרוד ארונוב

"מחירי הנופש בישראל יקרים באופן משמעותי, והסיבה העיקרית היא עודף רגולציה" כך אמר אלי גרונר, מנכ"ל משרד רוה"מ בועידת המלונאים. המלונאי דוד פתאל: "אין הרבה רשתות מלונות בישראל – כי אין כדאיות כלכלית" מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי: "אנחנו מתמודדים עם הביורוקרטיה והרגולציה, אבל מחסור בעובדים במלונאות היא פצצה מתקתקת, זה מבריח משקיעים" "אני שמח שענין עודף הרגולציה ויוקר המחיה הוא שיח שמחלחל.

(תיירות בארץ)
יש מחיר לחופש. אבל לא יקר

התאחדות המלונות בישראל: מודה לשר התיירות, יריב לוין, על פעילותו הנמרצת בממשלה להסרת חסמים במלונאות. נשיא התאחדות המלונות בישראל, אלי גונן, שיגר בשעה האחרונה מכתב לשר התיירות, יריב לוין בעקבות החלטת הממשלה ל'הסיר חסמים במלונאות לשם הוזלת מחירי הנופש'.

(בעולם)
נשיא התאחדות המלונות בטורקיה, טימון בינדר

המלונאים הטורקים משתתפים בצערנו: התאחדות המלונות בטורקיה (TUR) העבירה ביומיים האחרונים להתאחדות המלונות בישראל תנחומים כנים על נרצחי פיגוע הטרור באיסטנבול והביעה גינוי מלא לטרור.

(תיירות בארץ)

"תקציב ההשקעות של משרד התיירות חייב לגדול ל-1.1 מיליארד ₪ לשנתיים הקרובות, בכדי למנוע אבדן תיירים, שמשמעותו אבדן ההכנסות ואבדן מקומות תעסוקה. היעד של 5 מיליון תיירים בשנת 2015 מחייב תוספת של 19,000 חדרי מלון", כך אומר היום שר התיירות סטס מיסז'ניקוב בכנס "הסבר פניך ליזם" שהתקיים בת"א

(תיירות בארץ)

במסגרת היערכות משרד התיירות להגעתם של 5 מיליון תיירים, החל משנת 2015 ולגידול בתיירות הנכנסת, יתמקד משרד התיירות בשנים הקרובות בהסרת חסמים ומתן כלים ומענקים ליזמים, בכדי לעודד משקיעים ויזמים להשקיע בהקמת חדרי מלון בארץ