ראש הנקרה הנמצאת בקצה הצפוני של הים התיכון היא שמורת טבע יפיפיה המשוכת אליה תיירים רבים מהארץ ומהעולם.המצוק התלול שיורד לתוך הים ו"רכס הסולם" הינם מרשימים ויחודיים בארצנו. רבים נמשכים אל הנקרות המצטיינות באופי יחודי וחילופי צבעי אדמה מרשימים לאורך כל היום. כמו כן, במקום ובאזור יש מגוון אטרקציות נהדרות לתיירות.

הנקרות נוצרו בתוצאה משינויים גאולוגים שעברו על האזור לאורך אלפי שנים כתוצאה מרעידות אדמה חזקות וזעזועים תת קרקעיים. הרכס בנויי שכבות על שכבות וכל שיכבה נוצרה מחומר אחר של אבן. לכן, הצבעים של הנכרות הם כל כך רב גוניים ויפים.

יום גיבוש בראש הנקרה

ראש הנקרה הוא מקום מצויין לקיים בו יום גיבוש לחברות וארגונים. השטח הפתוח, האוויר הטוב של הצפון וחופש הים הם מצע בטוח להצלחה. ניתן לשלב ביום הגיבוש משחקי ODT, טיפוס על חבלים ומשחקי "חפש את המטמון" שעשויים להיות מאתגרים בשטח כזה. מעבר לזאת, באיזור ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסעדות טובות, טיולים וסיורים מאורגנים ועוד.

נסיעה ברכבל

הרכבל נמצא על אחד הצוקים הצפוניים באזור. מדובר ברכבל התלול בעולם, ממנו תוכלו להשקיף על הנוף הקסום של הנכרות וחוף הים. למעשה הרכבל הוא מקור הגישה העיקרי אל הנכרות שנמצאות בגובה 70 מטרים מעל פנים הים.

שייט קיאקים

בקיאקי ראש הנקרה, מרכז שייט קיאקים מהגדולים בגליל המערבי תוכלו להנות מחווית סוערת ומהנה של שייט קיאקים המשלב פעילות של עבודת צוות ותחרות בין צוותים. פעילות זאת מומלצת מאוד עבור ימי כיף לעובדים .

חווית טרקטורוני רייזראין דבר מהנה יותר מלנהוג עם כל החברים מהעבודה בטרקטורוני רייזר חדשים ומשוכללים במסלול מאתגר בשטח. מדובר בחוויה נהדרת, מאתגרת ומצחיקה המשלבת תחרות ועבודת צוות.

אטרקציות נוספות

אנו ממליצים לקבוצות של עובדים לקחת סיור מודרך ולעשות את אחד ממסלולי הטיולים המאתגרים שנמצאים באזור. מעבר לזאת, אנו ממליצים להזמין ביקור ביקב הסמוך, לחוות הסוסים הנמצאות באזור ולמוזאון שמן הזית הממוקדם כ-12 קילומטרים מהאזור.

כמובן שבסוף יום ארוך ומהנה אפשר לשבת באחת מהמסעדות המצויינות שהגליל המערבי יודע להציע.

לקבוצוות אמיצות במיוחד צניחה חופשית

לארגונים אמיצים יש אטרקציה מאתגרת ביוחד. צניחה חופשית מגובה של 11 אלף רגל. הצוות המקצועי ידריך את הצונחים ויגן עליהם מפני כל סיכון אפשרי. בטרם הקפיצה יעבר קורס צניחה וזורז ומסודר על מנת לעבור על הוראות הבטיחות. הקבוצה תעלה על המטוס, הדלת תפתח ותוכלו להנות מנפילה מדהימה במהירות של 200 קמ"ש מול נוף עוצר נשימה של מפרץ עכו וחופי אכזיב. הצניחה תצולם בוידאו ותוכלו לקבל מזכרת מחוויה שלא תשכחו.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS