עונת הקיץ הגיע ואיתו אלפי חתונות שמתוכננות לצאת לדרך בחודשיים הקרובים. 'מהו אחד הדברים החשובים באירוע החתונה?' אתם שואלים. התשובה היא 'לראות ולהיראות'. במאמר זה נכתוב לקוראים כיצד ניתן לעשות זאת בהצלחה ולתת שיעור מאלף בבחירת סטיילינג מנצח לחתונה.

קרא עוד...

אתרי האופנה והחנויות הווירטואליות השונות שעוסקות בתחום האופנה מתחדשים בתדירות גבוהה והתחלופה בהם מהירה. מדי כמה ימים אנו עדים לבגדים ואביזרים חדשים שמגיעים אל החנות. אז מה חדש באתרי האופנה השונים? הבה נגלה.

קרא עוד...

רשת אופנת הבייסיק המובילה HOODIES, עלתה במהלך הסופשבוע האחרון בקמפיין חוצות חדש לרגל השקת קולקציית אביב-קיץ 2015 של הרשת, אותו מובילה זו העונה השלישית הדוגמנית בר רפאלי.

חברת HOODIES, השקיעה בקמפיין החדש סכום השקעה העומד על סך 5,000,000 ₪, כאשר הקמפיין יתפרס בפריסה ארצית מאסיבית ורחבה מצפון ועד דרום הארץ ויימשך עד סוף החודש.<

קרא עוד...

לרגל יום הולדתו ה-45 של ספייק ג'ונז, התסריטאי האמריקאי חברו יחדיו יצרנית הלק האמריקאית CND וקודאק – היצרנית האמריקאית לייצור חומרים וציוד לצילום על מנת להוקיר את פועלו הרב של ג'ונז בזירה, וכך הפכו אותו לאחת ההשראות המרכזיות בטקס הפתיחה של שבוע האופנה בניו יורק.

קרא עוד...

קוקו שאנל – מהפכנית; משחררת גוף האישה ממה שהיה נחשב בזמנו כתכתיבי אופנה נוקשים. הייתה הראשונה להפוך את שמה למותג תוך שינוי מוצלח של האופן בו ראו עצמן נשים ויותר מכך – האופן בו ראו אותן גברים.

קרא עוד...

כיכר המדינה – המקום שבו שוכנות זו לצד זו חנויות יוקרה כמו מותג האופנה ג'יורג'יו ארמני, לצד רשת חנויות הספרים סטימצקי, חנויות תיקים כמו לואי ויטון לצד בתי אופנה עילית, חנויות תכשיטים לצד מכוני יופי, רובם ככולם משרתים את האלפיון העליון – האליטה העסקית והחברתית של ישראל, כמו גם את "נשות האוליגרכים". למרות זאת, קיימים גם מותגים עממיים בכיכר – חנות האלקטרוניקה אליאס המציעה מקררים במחירי השוק, בתי קפה "רגילים" המשרתים את פוקדי הכיכר, חנות הספרים מודן ועוד. דוגמא אחת לבית קפה צנוע ו"רגיל" היא סניף רשת בתי הקפה אידלסון 10, הממוקם ברחוב וייצמן, ומציע ארוחות בוקר במחירים שווים לכל נפש.

קרבתה של כיכר המדינה לבית החולים איכילוב, גימנסיה הרצליה, דרך נמיר, נתיבי איילון ופארק הירקון, מהווה יתרון משמעותי. מהכיכר ניתן להגיע בקלות יחסית לכל מקום בלב העיר, אך נדמה כי לתושבי הכיכר והרחובות הסמוכים לה אין בעיה של להגיע ממקום למקום, בשל היותם חלק ממועדון סגור ואקסלוסיבי של בעלות על הון. בכלל, רכבי היוקרה כפורשה ומזראטי, כמו גם בלונדיניות תמירות ושזופות המתהלכות בעקבים ובגדי מעצבים הם עניין שבשגרה בכיכר.

בתי האופנה היוקרתיים שבכיכר המדינה ממוקמים בקומת הקרקע של הבתים בעלי העיצוב האחיד, ומשלמים שכירויות די גבוהות ביחס לעיר, אך גם דורשים מחירים אסטרונומיים ביחס לסחורה אותה הם מבקשים להציג. למרות זאת, גם בעלי הכנסה ממוצעת יכולים לעתים להשיג פריטי לבוש שווים הנמכרים בהנחות משמעותיות של סוף עונה, למשל נעליים של מותג האופנה האיטלקי ג'וצי ב500 שקלים, או ג'ינס של רוברטו קוואלי ב600 שקלים. כך, בהנחות סוף עונה המגיעות לעתים לכשבעים ושמונים אחוזים מהמחירים בעונה הרגילה, המחירים יורדים בסוף עונה מאלפי שקלים לכמה מאות בודדות.

כיכר המדינה מתוכננת לעבור בימים אלו תכנון מחדש ובניית מתחמי מגורים בכיכר עצמה, אך המהלך התכנוני מתנהל בעצלתיים כבר עשרות שנים, בשל מחלוקות בין התושבים לבעלי הקרקע בכיכר, שמונים כמה עשרות אנשים פרטיים ויזמים המחזיקים בכיכר. על הקמת המגדלים בכיכר קיימת מחלוקת כבר שנים רבות, ואם לא מספיקה הצרה התכנונית, בכיכר עוברת קרן תקשורת סודית (או שלא...) של משרד הביטחון, אותה יש להסיט במידה ויבנו המגדלים.

לסיכום, כיכר המדינה – בין הרחובות פנקס, דרך נמיר וארלוזורוב, מהווה את אחד ממתחמי היוקרה הישראליים הנחשקים ביותר. זו לצד זו שוכנות בה חנויות של מעצבי עילית כדיור, אסקדה וורסאצ'ה, כמו גם בתי קפה עממיים וזולים וחנויות ספרים רגילות. קרבתה היחסית ללב העיר, והיותה מתחם פתוח של קניות – קניון פתוח באמצע העיר, מהווים מוקד משיכה מרשים לבעלי המאה וגם לעוברי האורח.

מגמה בולטת בחורף הזה היא בחירה גורפת של כל מעצבי אופנת העל, מעצבי המוצר והמאפרים בצבעוניות של יין שמקורו בעיר הנמל מרסלה,  צבע היין "מרסלה" הוגדר על ידי חברת הצבע האמריקאית 'פנטון' כצבע הפותח את שנת 2015.

קרא עוד...